هفته ۲۰۷ پاندمی کرونا در ایران + نمودار

آمار و ارقام هفته ۲۰۷ پاندمی کرونا حاکی از آن است که ۲۶۴ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند و متاسفانه ۶ نفر در کام مرگ فرو رفته‌اند.به گزارش ایسنا، ​​​​​​هرچند موارد بروز کرونا در کشور پایین است و سویه‌های جدید بیماری نیز از شدت بیماری‌زایی‌ آنها کاسته شده و علایم خفیفی را بروز می‌دهند، اما این بیماری همچنان در دنیا و از جمله ایران در گردش است و تعداد را مبتلا می‌کند و متاسفانه تعدادی هم در این میان جان می‌بازند.

آخرین وضعیت کرونا در ایران
بنابر اعلام مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، اعداد موارد بستری مثبت جدید در طی هفته ۲۰۷ پاندمی (هفته منتهی به ۱۶ بهمن ماه)، ۲۶۴ نفر و تعداد مرگ آن ۶ نفر است که نسبت به هفته قبل (هفته ۲۰۶ پاندمی) به ترتیب ۲۶.۸ درصد افزایش و ۵۰ درصد کاهش یافته است.
تعداد موارد سرپایی مثبت جدید نیز در طی این هفته، ۷۸ نفر گزارش شده که نسبت  به هفته گذشته (هفته ۲۰۶ پاندمی) ۴۲.۳ درصد افزایش یافته است. میزان بستری موارد مثبت به ازای یکصد هزار نفر در کل کشور ۰.۳۱ گزارش شده که این میزان در هفته گذشته (هفته ۲۰۶ پاندمی) ۰.۲۳ بود.
همچنین میزان مرگ موارد مثبت به ازای یک میلیون نفر در کل کشور ۰.۰۷ است که این میزان در هفته قبل  ۰.۱۴ است.

تعداد موارد مثبت سرپایی در استان های کشور در هفته ۲۰۷ منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲

میزان بستری در ۱۰۰هزار نفر در استان های در هفته ۲۰۷ منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲

میزان مرگ در یک میلیون نفر در استان های کشور در هفته ۲۰۷ منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲

تعداد موارد بستری و مرگ قطعی ناشی از کووید ۱۹ از ابتدای پاندمی هفته اول اسفند ۱۳۹۸ منتهی به هفته سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در کل کشور

تعداد موارد بستری و مرگ قطعی ناشی از کووید ۱۹ از هفته اول بهمن ماه ۱۴۰۰تا هفته سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در کل کشور

تعداد موارد بستری و مرگ قطعی کووید ۱۹ از هفته اول مهر ماه ۱۴۰۱ تا هفته سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در کل کشور

موارد مثبت «پی سی آر» و کیت تشخیص سریع دانشگاهی هفته ۲۰۷ ( منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ )

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *