هشدار؛ احتمال وقوع سیلاب در مازندران

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران گفت: با ورود سامانه بارشی به استان احتمال وقوع سیلاب پیش‌بینی شده و از مسافران درخواست می‌شود از اتراق در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند.
تسنیم: مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران گفت: با ورود سامانه بارشی به استان احتمال وقوع سیلاب پیش‌بینی شده و از مسافران درخواست می‌شود از اتراق در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند.
حسینعلی محمدی؛ مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران به تقویت سامانه بارشی در روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه 16 و 17 خرداد اشاره کرد و گفت: در این سامانه شاهد رگبار، رعد و برق و وزش باد در مناطق مختلف استان هستیم.

تبلیغ

خرید میلگرد به قیمت درب کارخانه | آهن‌پرایس

استعلام قیمت
محمدی افزود: جاری شدن رواناب محلی پیش‌بینی شده است و با توجه به افزایش حجم آب رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌ها هر گونه لغزندگی جاده امکان دارد.
وی با تاکید بر احتمال ریزش سنگ در جاده‌های کوهستانی و اختلال در تردد محور‌های کوهستانی بیان کرد: رانندگان هنگام تردد در جاده‌های محور‌های کوهستانی نکات ایمنی را رعایت کنند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران از مردم و مسافران خواست از تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند.
محمدی همچنین به کوهنوردان و طبیعت گردان توصیه کرد: از صعود به ارتفاعات و مناطق کوهستانی و تردد و برپایی چادر و اقامت در فضا‌های باز پرهیز داشته باشند.
وی به دامداران نیز توصیه کرد: دام‌های خود را دور از رودخانه‌، دهانه مسیل و نقاط مرتفع و در مناطق امن نگهداری کنند.
این مسئول خواستار ورود شهرداران در پاکسازی کانال‌های هدایت آب‌های سطحی شد و مقاوم سازی داربست‌ها و سازه‌ و بیلبورد‌های تبلیغاتی سطح شهر‌ها را از دیگر اقداماتی دانست که لازم است در مناطق شهری انجام شود.

همچنین ببینید

اقدامات انتظامی و امنیتی پلیس پیش از مراسم جشن غدیر+ فیلم

پلیس تهران بزرگ پیش از شروع مراسم جشن عید غدیر اقدامات امنیتی و انتظامی را انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *