نمایندگان اقلیت های دینی حمله به سفارت ایران را محکوم کردند

نمایندگان اقلیت های مذهبی در مجلس شورای اسلامی تجاوز رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در سوریه را محکوم کردند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نمایندگان کلیمیان، زرتشتیان، مسیحیان ارمنی و مسیحیان آشوری ایران در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای، تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه را محکوم کردند.
متن این بیانیه که در اختیار خبرنگار تسنیم قرار گرفته به شرح زیر است:
در تاریخ مبارزه به حق و آزادی طلبانه ملت فلسطین و جبهه مقاومت، وقایع، شجاعتها، ایثارگری و رنج مردم فلسطین و غزه حتما در یاد خواهد ماند. همراهی مردم و ملت ایران نیز بخش جدایی ناپذیر این مبارزه حق جویانه است اما ننگ فجایع و نفرین هزاران آزاد مرد و زن و کودک نصیب صهیونیسم دون صفت و یارانش خواهد بود.
در پی رذالت و جنایات خود اسرائیل زخم خورده عنان از کف نهاده به سفارتخانه کشور عزیزمان ایران وحشیانه حمله کرده و عقده گشایی میکند. چنین اعمال ددمنشانه ای که تعدی جدی به حاکمیت یک کشور دیرپا محسوب می شود به شدت محکوم است و بی تاوان نخواهد ماند.
2درخواست نظام پزشکی از WHO بابت جنایات رژیم صهیونیستی در غزه
ما نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی و همه آحاد این جوامع این جنایت صهیونیسم را محکوم نموده و اطمینان داریم که شهادت ناجوانمردانه سراداران، فرماندهان و همراهان و همسنگرانشان بی پاسخ نخواهد ماند.
با تسلیت شهادت تمامی عزیزان گرانقدر وطن و جبهه مقاومت به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران و سوریه و بازماندگان آنان شکی نداریم که عزم و یکدلی ایرانیان چون همیشه سرافرازی را به ارمغان خواهد آورد.
– همایون سامه یح نجف آبادی نماینده کلیمیان ایران
– روبرت بگلریان نماینده مسیحیان ارمنی اصفهان و جنوب ایران
– اسفندیار اختیاری نماینده زرتشتیان ایران
– شارلی انویه تکیه نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایرانپ
– آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال ایران

انتهای پیام/

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *