نقشه شیطانی زن جوان برای پیرمرد تنها قبل از ازدواجشان + جزییات

حوادث رکنا:زن جوان وقتی فهمید خواستگار پولدارش دیگر قصد ازدواج با او را ندارد، نقشه سرقت اموالش را با خوراندن دوغ مسموم اجرا کرد.
به گزارش رکنا، چندی قبل مرد میانسالی با مراجعه به پلیس از سرقت اموالش توسط زن جوانی خبر داد. مرد 60 ساله در تحقیقات گفت: مدتی قبل از طریق یکی از دوستانم با ماندانا آشنا شدم. قصد ازدواج داشتم. یک روز که برای تفریح بیرون رفته بودیم، گفت تشنه هستم بعد هم پیاده شد و از یک مغازه 2 شیشه دوغ خرید اما به محض نوشیدن دوغ سرم گیج رفت و تصادف کردم دیگر چیزی به خاطر ندارم تا اینکه روی تخت بیمارستان به هوش آمدم و متوجه شدم که رهگذران مرا در کنار خیابان به صورت رها شده پیدا کرده و به بیمارستان منتقل کرده بودند. بعد هم متوجه شدم ماندانا خودرو، کارت بانکی و گوشی تلفن همراهم را به سرقت برده است.
با شکایت مرد میانسال، تحقیقات برای دستگیری زن جوان آغاز و در تحقیقات پلیسی بازداشت شد. او در تحقیقات گفت: چند سال قبل از همسرم جدا شدم و مدتی پیش یکی از دوستانم این مرد را به من معرفی کرد. تصور می‌کردم قصد ازدواج دارد اما بعد از مدتی متوجه شدم که تصورم اشتباه بوده است. به همین دلیل تصمیم به انتقام گرفتم.
او ادامه داد: روز حادثه به بهانه تفریح با او بیرون رفتم، به این بهانه که تشنه هستم از او خواستم در کنار خیابان توقف کند و دوغ خریدم. بدون آنکه متوجه شود داخل دوغ قرص خواب آور ریختم و به او دادم. اوهم پس از نوشیدن دوغ گیج شد به‌طوری‌که لحظاتی بعد تصادف کرد. من هم از فرصت استفاده کرده و پشت فرمان خودروی مدل بالایش نشستم و زمانی که کاملاً بی‌هوش شده بود او را در کنار خیابان رها کردم. رمز عابر بانکش را می‌دانستم و با پول‌های داخل کارت، طلا خریداری کردم.
با اعتراف زن جوان به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ویژه سرقت، متهم در اختیار کارآگاهان اداره آگاهی قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

همچنین ببینید

رانش زمین در «پاپوآ گینه نو»؛ بیش از ۶۷۰ نفر کشته شدند + فیلم

رکنا: بر اساس برآوردهای جدید مقامات محلی، بیش از ۶۷۰ نفر بر اثر رانش زمین در شمال پاپوآ گینه نو که روز جمعه رخ داد، جان خود را از دست داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *