نشانه‌های زوال و فروپاشی رژیم صهیونیستی نمایان شده است

سازمان تامین‌اجتماعی در بیانیه‌ای ضمن دعوت از آحاد مردم خصوصا خانواده بزرگ تامین‌اجتماعی برای حضور در راهپیمایی روز قدس، جنایت‌های رژیم صهیونیستی را نشانه زوال و فروپاشی آن دانست.
به گزارش خبرگزاری مهر، در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به‌عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شده است، سازمان تأمین‌اجتماعی در بیانیه‌ای ضمن دعوت از آحاد مردم انقلابی ایران خصوصاً خانواده بزرگ تأمین‌اجتماعی برای حضور گسترده در راهپیمایی باشکوه روز قدس، این روز را فرصتی مغتنم برای اعلام همدلی همه مسلمانان و بلکه همه آزادی‌خواهان جهان در حمایت از آرمان فلسطین و ابراز انزجار علیه اشغالگران صهیونیست اعلام کرد.
در متن بیانیه این سازمان به مناسبت روز جهانی قدس آمده است: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که با تدبیر و درایت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به‌عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شده است، روز ابراز انزجار همه آزادگان جهان نسبت به رژیمی جعلی و پادگانی تروریستی است که یک ملت را از سرزمین دیرینه خود بیرون رانده و سرزمین آن‌ها را به قیمت کشتار میلیون‌ها انسان بی‌گناه غصب کرده است.
رژیمی شیطانی که به کمک قدرت‌های استعماری وقت تأسیس شد و در ادامه به‌رغم حمایت‌های گسترده نظام سلطه جهانی و کشتار و قتل‌عام مستمر زنان و کودکان و ارتکاب جنایت‌های ضد بشری همچون فاجعه “صبرا” و “شتیلا” نتوانست آینده‌ای برای خود ترسیم کند. لکه ننگی که امروز پس از گذشت بیش از ۷۰ سال از عمر منحوسش، حتی در مقابل بخش کوچکی از نیروهای مقاومت اسلامی آن هم در سرزمین کوچک غزه، با وجود ارتکاب انواع و اقسام جنایات مانند آنچه در مقابل دیدگان جهانیان در بیمارستان شفا روی داد؛ تا حدی درمانده و مستأصل شده که با حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه که منجر به شهادت جمعی از فرماندهان سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد؛ درصدد آن بر آمده است که خود و عملکرد پلیدش را از کانون توجه و اعتراض جهانی خارج سازد.
اکنون که جهان بیش از پیش شاهد جنایت‌ها و وحشی‌گری‌های بی‌پرده رژیم جنایتکار صهیونیستی است، نفس‌های این غده سرطانی به شماره افتاده و نشانه‌های زوال و فروپاشی آن زودتر از زمان‌های پیش‌بینی شده نمایان شده است و به فرموده مقام معظم رهبری “رژیم صهیونیستی روز به روز ضعیف‌تر و به زوال و انهدام نزدیک‌تر خواهد شد و امیدواریم جوانان ما روزی را ببینند که قدس شریف در اختیار مسلمانان است و در آن نماز می‌گذارند و دنیای اسلام نابودی رژیم غاصب را جشن می‌گیرد.
امروز؛ تجمعات اعتراضی مردمان آزاده در سراسر جهان؛ فضایی بی‌سابقه را در حمایت از فلسطینیان و علیه رژیم تروریست صهیونیستی رقم زده و جرأت حمایت آشکار از این تروریست‌ها را حتی از حامیان اصلی آن‌ها سلب کرده است. همچنین به‌رغم دسیسه‌های صهیونیست‌ها در چند سال اخیر برای به محاق بردن آرمان فلسطین، امروز امید به آزادی مسجدالاقصی به دست مردم مظلوم این سرزمین از هر زمان دیگری بیشتر است و به خواست و یاری خداوند متعال؛ آرمان اقامه نماز در قدس شریف بسیار نزدیک است.
در چنین شرایطی روز جهانی قدس؛ فرصتی مغتنم برای اعلام همدلی همه مسلمانان و بلکه همه آزادی‌خواهان جهان در حمایت از آرمان فلسطین و ابراز انزجار علیه اشغالگران صهیونیست است؛ روزی که جهان یک صدا نابودی رژیم غاصب صهیونیستی و آزادی کشور داغ‌دیده فلسطین و مردم قهرمان سرزمین زیتون و مقاومت را فریاد می‌زند. حضور پرشکوه در تجمع عظیم جهانی این روز بزرگ، به معنای اعلام حمایت از انسانیت و حقوق بشر واقعی و محکومیت اشغالگری، ظلم، تعدی، تجاوز، وحشی‌گری؛ جنایت و تروریسم دولتی است.
سازمان تأمین‌اجتماعی در لبیک به دعوت تاریخی امام خمینی (ره) و تأکید اخیر مقام معظم رهبری در دیدار رمضانی با مسئولان نظام که فرمودند “شکست صهیونیست‌ها قطعاً ادامه خواهد یافت و تلاش‌های مذبوحانه آنها مانند این کاری که در سوریه مرتکب شدند و البته سیلی آنها را هم خواهند خورد، مشکلات آنها را علاج نمی‌کند”، آحاد ملت شریف، انقلابی و آزاده ایران خصوصاً خانواده بزرگ ذی‌نفعان تأمین‌اجتماعی اعم از بازنشستگان، کارگران، کارفرمایان و همه مستمری‌بگیران و بیمه‌شدگان عزیز این سازمان را به حضور گسترده در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس دعوت می‌کند.
از همه ملت‌ها و دولت‌های مسلمان و آزادی‌خواه جهان می‌خواهیم تا با اعمال فشار بر دولت‌ها و نهادهای رسمی و حقوقی بین‌المللی، آن‌ها را به انجام وظیفه قانونی و انسانی خود در حمایت از حقوق مردم فلسطین، پایان اشغالگری، توقف جنایات وحشیانه و اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در سرزمین فلسطین وادار کرده و تا رهایی قدس شریف در همین مسیر باشند که ان‌شاءالله پیروزی نهایی نزدیک است.

همچنین ببینید

ضرغامی: نیمی از مردم دنیا می‌توانند بدون روادید به ایران سفر کنند

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: البته پیشنهاد ما لغو روادید با ۶۰ کشور بود که در دولت با لغو روادید با ۳۳ کشور موافقت شد. با این لغو روادید‌های انجام شده در حقیقت امکان سفر نیمی از مردم دنیا به ایران بدون دریافت روادید فراهم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *