منتخبین مسابقات مهارتی در اولویت جذب هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: منتخبین مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح در اولویت جذب هلال احمر قرار دارند.پیر حسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح ضمن تشکر از تمام کسانی که در برگزاری این مسابقات زحمت کشیدند، گفت: سال گذشته ما زلزله سوریه و ترکیه را داشتیم علی رغم اینکه خودمان هم درگیر زلزله خو‌ی بودیم اولین کشوری بودیم که وارد سوریه و ترکیه شدیم.
وی افزود: نیرو‌های مسلح در آن موقعیت خیلی به ما کمک کردند به طوری که عنوان عالی‌ترین نشان فداکاری و خدمت به جهوری اسلامی ایران داده شد.
کولیوند گفت: از زمان شروع این برنامه تا به امروز نزدیک به ۶۰۰ هزار سرباز با کمک جمعیت هلال احمر آموزش دیدند.
وی ادامه داد: امداد و نجات بسیار با ارزش است؛ وقتی فردی را نجات می‌دهید و یا دردی را کم می‌کنید که هیچ وقت فراموش نمی‌شود.
کولیوند گفت: منتخبین اگر مایل باشند ما جذب آن‌ها را در اولویت خودمان قرار داده‌ایم.
منبع: مهر

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *