مصدومیت ۴ نفر در تصادف رخ به رخ دو خودرو در شهمیرزاد

ایسنا/سمنان تصادف رخ به رخ دو خودرو در محور شهمیرزاد به کیاسر به مصدومیت چهار سرنشین این دو خودرو شد.
علیرضا باغبان معاون هلال احمر استان سمنان اظهار کرد: در تصادف دو دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و رونیز که شب جمعه در جاده شهمیرزاد به فولادمحله رخ داد، چهار نفر مجروح شدند.
معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان سمنان با اشاره به برجا ماندن چهار مصدوم در پی وقوع این تصادف ادامه داد: به دنبال تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری هلال احمر مبنی بر تصادف دو دستگاه خودروی بلافاصله یک تیم امدادونجات از پایگاه نیزوا به محل حادثه اعزام شد.
وی با اشاره به اینکه مصدومان به سرعت به نزدیک ترین بیمارستان منتقل شدند، اضافه کرد: این تصادف در کیلومتر ۲ جاده شهمیرزاد به فولادمحله به وقوع پیوسته بود.
معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان سمنان اظهار کرد: این سانحه در ساعت ۲۰:۰۴ جمعه رخ داد و دو نفر از چهار مصدوم این سانحه جاده ای توسط نیروهای هلال احمر به صورت سرپایی درمان ‌و دو مصدوم دیگر به مرکز درمانی منتقل شدند.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *