مشعل گاز پس از ۴۴سال در روستای ترقیان جاجرود تهران روشن شد

مشعل گاز روستای ترقیان جاجرود در شمال شرق استان تهران با حضور معاون استاندار تهران و جمعی از مسئولان محلی پس از ۴۴ سال انتظار روشن شد و گاز به خانه های این منطقه سردسیر تهران رسید.به گزارش ایسنا، مشعل گاز روستای ترقیان بخش جاجرود شهرستان پردیس در شرق تهران، پس از ۴۴سال انتظار، امروز چهارشنبه در هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، با حضور محمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران، فرماندار پردیس، بخشدار جاجرود و جمعی از مسئولان بخش، روشن شد.
در این مراسم که با حضور گسترده مردم محل برگزار شد، نقش افتتاحیه مردمی و همت مسئولان دولت سیزدهم به صراحت در قاب تصاویر خبرنگاران به ثبت رسید.
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، روستای ترقیان در حدود ۱۰ کیلومتری شمال شرق تهران و در مجاورت رودخانه جاجرود واقع است. این روستای زیبا به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود.

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *