مرگ هولناک مرد جوان در خیابان دماوند تهران / پراید او را زیر گرفت

حوادث رکنا: سرهنگ فیروز کشیر از برخورد شدید سواری پراید با عابر پیاده در مسیر شرق به غرب خیابان دماوند و فوت این عابر پیاده بر اثر شدت جراحات وارده خبر داد.
به گزارش رکنا، سرهنگ فیروز کشیر اعلام داشت : ساعت 15:05 ظهر دیروز در مسیر شرق به غرب خیابان دماوند بعد از خیابان دوم نیروی هوایی یک دستگاه سواری پراید که در این مسیر در حال حرکت بوده با عابر پیاده مرد که در حال تردد در این محل بوده به شدت برخورد می کند.
وی ادامه داد : متاسفانه عابر پیاده در اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت می کند.
سرهنگ کشیر گفت : کارشناسان پلیس بزرگراه های پلیس راهور تهران بزرگ ، بلافاصله در محل حادثه حضور یافته و پس از بررسی مشخص شد که علت این حادثه عدم توجه به جلو و بی احتیاطی از سوی راننده پراید بوده است.
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: به رانندگان نیز توصیه می شود در هنگام رانندگی کاملا به جلو توجه داشته و از اقداماتی مانند استفاده از تلفن همراه ، صحبت کردن و شوخی با سرنشینان و خوردن و آشامیدن و … که باعث حواس پرتی راننده میگردد خودداری نمایند تا شاهد وقوع چنین حوادث دلخراشی درسطح معابرشهری نباشیم.

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *