مرگ غم انگیز پسر 2 ساله تهرانی با کارد میوه خوری

رکنا: پسر دو ساله هنگامی که کارد میوه خوری در دست داشت و روی مبل نشسته بود ناگهان پایش لغزید و هنگام سقوط کارد به قلبش فرو رفت.
به گزارش رکنا، ساعت 10:30 شامگاه 13 فروردین گزارش مرگ پسر دو ساله‌ای به بازپرس محسن اختیاری اعلام شد. طبق اعلام بیمارستان، پسر دو ساله که از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت چاقوی میوه خوری قرار گرفته بود، یک ساعت قبل به بیمارستان منتقل شده بود. اما تلاش کادر درمان برای نجات کودک بی‌نتیجه ماند و پسرک جانش را از دست داده بود.
در ادامه بازپرس جنایی دستور تحقیقات از خانواده پسرک را صادر کرد و مادر کودک در تحقیقات گفت: برای افطار میهمان دعوت کرده بودیم من سرم شلوغ بود و مشغول کار و پذیرایی بودم پسرم هم روی مبل نشسته بود.
او چاقویی برداشت تا میوه بخورد. اما ناگهان از روی مبل پایش سر خورد و با چاقو به زمین افتاد. تیزی چاقو هم وارد قفسه سینه او شد و پسرم خونین روی زمین افتاد. بلافاصله او را به بیمارستان رساندیم اما متأسفانه جانش را از دست داد.
مأموران پلیس در تحقیقات از میهمان‌ها نیز به تأیید این موضوع رسیدند و بدین ترتیب جسد کودک به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی پایتخت به پزشکی قانونی منتقل شد.

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *