مرگ عاشقانه مرد 60 ساله در خلوتی با زن تنها / در شهرک غرب تهران رخ داد

حوادث رکنا: مرد ۶۰ساله‌ای که زن مورد علاقه‌اش را به خانه‌اش دعوت کرده بود به یکباره فوت شد و تحقیقات برای مشخص شدن علت مرگ او از سوی پلیس ادامه دارد‌
به گزارش رکنا،  شامگاه سه‌شنبه ۱۵ خرداد امسال یکی از نیروهای امدادی اورژانس با پلیس ۱۱۰ تهران تماس گرفت و مرگ مشکوک مردی ۶۰ ساله را درخانه‌ای در شهرک غرب تهران اطلاع داد. وقتی ماموران کلانتری برای بررسی ماجرا به آنجا رفتند متوجه شدندکه زنی میانسال، بد حال شدن این مرد را به اورژانس اطلاع داده است‌.
این زن در جریان تحقیقات گفت‌: با مرد فوت شده چند ماه پیش در اینستاگرام آشنا شدم. من هم تنها زندگی می‌کردم‌. کم‌کم ارتباط دوستانه و عاشقانه‌ای میان‌مان شکل گرفت.
آن شب قرار بود که به عنوان مهمان به خانه‌اش بروم. در میدان کاج منتظر‌ش بودم که آمد و سوار خودرویش شده و به خانه‌اش رفتیم‌. مشروب و مواد آورد و مصرف کرد و من هم کمی مشروب خوردم.
نیم ساعت بعد یک‌دفعه حالش بد شد و کنج اتاق افتاد. با دیدن او نمی‌دانستم چه کاری انجام دهم‌. اول خواستم از خانه‌اش فرار کنم که دلم نیامد او را به همان حال رها کنم‌.
بنابراین به اورژانس زنگ زدم،  نشانی خانه او را دادم. باور کنید من در مرگ او نقشی نداشتم‌.
امیر‌حسین علیمردان، بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران در این باره گفت‌: با توجه به اظهارات این زن، تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد و قرار شد که پزشکی قانونی درباره علت مرگ این مرد اعلام نظر کند‌.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *