مرد جوان قصد زورگیری از زن سابقش را داشت

حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان ایلام گفت : با تلاش‌ شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان سارقی که با زور گیری طلاجات همسر سابق خود را سرقت کرده بود بعد از ۷۲ ساعت دستگیر شد.
به گزارش رکنا، سرهنگ خدادادرشیدی در تشریح این خبر  بیان داشت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت به عنف توسط فردی از همسر سابق خود، دستگیری وی در دستورکار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود : با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی  مشخص شد همسر سابق، وی را با زور سوار ماشین کرده وپس از پیاده کردن در یکی از شهرستان های استان طلاجات و وسایل وی را به سرقت برده است .
این مقام انتظامی ادامه داد:کارآگاهان پلیس با توجه هویت سارق با اقدامات فنی پلیسی و تحقیقات میدانی موفق شدند در کمتر از ۷۲ ساعت در یک عملیات منسجم متهم را دستگیر کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان ایلام با اشاره به اینکه در مخفیگاه متهم، طلاجات وسایل به سرقت رفته کشف شد تصریح کرد: متهم علت این کاررا اختلافات شخصی با همسر سابق خود عنوان کرد.
سرهنگ رشیدی در پایان گفت :  متهم  پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *