مرد تویسرکانی یک هفته با جنازه زنش زندگی کرد

«به دنبال تماس تلفنی زنی با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر فوت خواهر ۵۱ ساله اش بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی صحنه به محل اعزام شدند. بررسی‌های اولیه نشان داد که متوفی حدود پنج روز پیش فوت کرده و دچار فساد نعش شده، به گونه‌ای که آثار کبودی و ترکیدگی بر روی اعضای بدنش مشهود بود.»
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: ماموران پلیس این شهرستان جسد یک زن را بعد از حدود یک هفته از گذشت فوت او کشف کردند، در حالی که همسرش در این مدت کنار او بوده است. بخوانید… اتفاق هولناک برای مرد ۴۵ ساله در خیابان مفتح مرگ کوهنورد ۷۰ ساله‌ای که تنها به توچال رفت قاتلانی که بعد از قتل خودکشی کردند قاتلی که با خونسردی ۷ زن را کشت
به گزارش ایرنا، سرهنگ رضا نوری افزود: به دنبال تماس تلفنی زنی با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر فوت خواهر ۵۱ ساله اش بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی صحنه به محل اعزام شدند.
این مسوول انتظامی همچنین گفت: بررسی‌های اولیه نشان داد که متوفی حدود پنج روز پیش فوت کرده و دچار فساد نعش شده، به گونه‌ای که آثار کبودی و ترکیدگی بر روی اعضای بدنش مشهود بود.
فساد نعشی، حالتی است که هنگامی که تنفس و گردش خون متوقف می‌شود، تغذیه بافت‌ها هم متوقف شده و ادامه حیات آن‌ها ناممکن می‌گردد.
فرمانده انتظامی تویسرکان ادامه داد: بنابر اظهارات همسر وی که در این مدت در منزل و در کنار جسد حضور داشته حدود پنج روز تا یک هفته پیش همسر وی فوت کرده است.
وی اضافه کرد: همسر متوفی به‌دلیل بی‌سوادی و عدم توانایی استفاده از وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه نتوانسته فوت او را به پلیس اطلاع دهد که در نهایت خواهر متوفی برای سرکشی وارد خانه آن‌ها شده و از فوت خواهرش مطلع و موضوع را به پلیس اطلاع داده است.
تویسرکان به مرکزیت شهری به همین نام در جنوب استان همدان قرار دارد.

همچنین ببینید

قتل مسلحانه 2 برادر بخاطر سگ گله / جنایتی که نوروز 1403 رقم خورد + عکس

حوادث رکنا: پرونده وحشتناک ترین جنایت نوروزی در حالی روی میز قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قرارگرفت که با صدور کیفر خواست در دادسرای عمومی و انقلاب شهر جدید گلبهار، مشخص شد دو قتل مسلحانه در روستای کوشکان به خاطر کشتن سگ گله رخ داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *