مرد تهرانی زنش را بخاطر پول کشت / جنایتی که در جنوب تهران رخ داد

حوادث رکنا: مرد معتادی که به‌خاطر پول مواد با همسرش درگیر شده و او را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.
به گزارش رکنا، شامگاه 16 خرداد ماه، پلیس در جریان جنایتی هولناک در خانه‌ای در جنوب تهران قرار گرفت. زنی 25ساله در خانه‌اش به قتل رسیده بود  و همسایه‌ها می‌گفتند که قاتل شوهر اوست که پس از جنایت از خانه فرار کرده است.
از همان زمان تحقیقات برای دستگیری شوهر فراری آغاز شد تا اینکه ساعتی بعد متهم که در اطراف خانه‌اش (محل حادثه) پرسه می‌زد، شناسایی و دستگیر شد.
مرد 29ساله به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: معتاد که شدم، کارم را از دست دادم. مجبور شدم خانه‌ام را هم ترک کنم و هر چند روز یک‌بار سراغ همسرم می‌رفتم تا پولی از او بگیرم و بتوانم مواد بخرم.
او ادامه داد: او در خانه‌های مردم کار می‌کرد و درآمدش از همین راه بود اما آن شب سر پول دعوای‌مان شد و ناخواسته او را به قتل رساندم و  حالا هم به‌شدت پشیمانم. متهم به دستور بازپرس جنایی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت و تحقیقات از او ادامه دارد.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *