مدیریت بردل‌ها رمزموفقیت شیوه مدیریتی شهید رئیسی

عضو هیأت امنای کمیته امدادگفت: مدیریت بر دل‌ها و یادآوری دائم وظایف و مسئولیت‌ها، رمز موفقیت در شیوه مدیریتی شهید رئیسی است.
به گزارش خبرگزاری برنا، حسین انواری عضو هیأت امنای کمیته امداد در همایش سراسری مدیران کمیته امداد که در شهر مقدس قم در حال برگزاری است، با اشاره به شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانشان، اظهار کرد: با وجود برخی شیطنت‌ها، این اتفاق بزرگی است که همه امور کشور بدون مشکل ادامه یافت.
وی با تاکید بر ضرورت مدیریت در بحران‌ها، اضافه کرد: مدیریت جهادی شیوه‌ای است که می‌تواند از طریق ظرفیت‌سازی جدید، راهگشا باشد که گام نخست آن مدیریت بر خود است.
عضو هیأت امنای کمیته امداد، اظهار کرد: رسیدن به حیات طیبه، کسب رضایت الهی و صیانت از کرامت انسانی در این روش مدیریت باید مورد توجه باشد.
انواری خاطرنشان کرد: مدیریت بر دل‌ها و یادآوری دائم وظایف و مسئولیت‌ها، رمز موفقیت در این شیوه مدیریتی است.
وی تصریح کرد: تقویت فرهنگ کار گروهی، دوری جستن از نفاق و دورویی و استفاده از ظرفیت‌ها، از ابزارهای شیوه مدیریتی سالم است.
عضو هیأت امنای کمیته امداد، بی‌تفاوتی نسبت به مشکلات افراد را از آفت‌های سازمان دانست و گفت: سلامت کاری منوط به رشد آگاهی نسبت به عوامل مادی و معنوی و آفات سلامت کاری است.
انواری اضافه کرد: باید با همدلی و همراهی، نشاط کاری افزایش یابد و چالش‌ها برطرف شود.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

«مرهم زائر»؛ هلال احمر و خدمت‌رسانی به زائران حسینی

تهران - ایرنا - جمعیت هلال احمر مانند سال‌های گذشته امسال نیز تمهیدات گسترده‌ای برای زائران حسینی و راهپیمایی اربعین در نظر دارد که از آن جمله می‌توان به اعزام پزشک و پرستار همچنین تامین داروهای مورد نیاز در قالب پویش «مرهم زائر» اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *