مادر جوان در استان مرکزی 25 دقیقه فوت کرد و دوباره زنده شد / فرشته های سفید پوش گل کاشتند + جزییات

حوادث رکنا: کارشناسان پایگاه اورژانس ۱۱۵ با حضور به‌هنگام موفق به احیاء قلب مادر ۵۳ ساله شدند.
به گزارش رکنا، رئیس اورژانس پیش بیمارستان استان مرکزی گفت: در پی تماس تلفنی مبنی بر کاهش سطح هوشیاری خانم ۵۳ ساله، این مادر با کمک کارشناسان پایگاه اورژانس ۱۱۵ خدیجه اروجلو کلانشهر اراک از مرگ حتمی نجات یافت.
ایران نژاد افزود: پس از حضور کارشناسان اورژانس بر بالین این بیمار مشخص شد وی دچار ایست قلبی تنفسی شده و فاقد علائم حیاتی است، که بلافاصله اقدامات احیاء پیشرفته جهت نجات جان بیمار آغاز و پس از انجام ۲۵ دقیقه عملیات احیاء قلبی-ریوی خوشبختانه ضربان قلب این مادر اراکی بازگشته و با لطف خداوند و تلاش پرسنل اورژانس، این خانم با ضربان قلب تحویل بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شد.
او با تشکر از کارشناسان اورژانس ۱۱۵ مهدی یعقوبی و شریف رستمی، از مردم خواست: در موارد مورد نیاز و هنگام تماس با اورژانس ۱۱۵ ضمن حفظ آرامش، تا رسیدن آمبولانس بر بالین بیمار به توصیه‌های تلفنی کارشناسان مرکز ارتباطات اورژانس به دقت توجه نموده و آن را اجرا کنند، چرا که هموطنان با انجام اقدامات مورد نظر بی شک در نجات جان عزیزان خود نقش مهمی را ایفا خواهند کرد.

همچنین ببینید

تلف شدن یک بز وحشی بر اثر خوردن پلاستیک

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قروه، با ابراز تاسف بیان کرد: متاسفانه این بز کوهی دارای یک جنین ماده هم در داخل شکم بوده که نزدیک زایمان آن بود و موجب از دست رفتن آن نیز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *