لیست سیاه خانه های خالی تهرانی ها در دست این دزد بود / با شاه کلید وارد می شد + جزییات

حوادث رکنا: سرهنگ رسول بهرامی سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای که فهرستی از خانه های خالی در اختیار داشت خبر داد.
به گزارش رکنا، سرهنگ “رسول بهرامی” سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت گفت:  عوامل کلانتری 121 سلیمانیه در خیابان  “نبرد شمالی” تهران با شخصی که در حال باز کردن در یکی از خانه های ویلایی بود مواجه شدند.
وی افزود: فرد متهم به محض اینکه متوجه حضور ماموران پلیس شد  از محل متواری و  ماموران پلیس بلافاصله دستور ایست را صادر کردند و  متهم در یک عملیات تعقیب و گریز  پس از طی مسافت کوتاهی دستگیر شد.
سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اینکه تحقیقات اولیه نشان از این داشت، مدت زیادی است که کسی در آن ساختمان زندگی نمی کند و رفت و آمدی وجود ندارد تصریح کرد: متهم پس از انتقال به مقر انتظامی به بزه انتسابی  و شناسایی خانه خالی از سکنه به قصد سرقت اعتراف کرد.
این مقام انتظامی ابراز داشت: از متهم چند شاه کلید   و تعدادی ابزار و آلات، و  یک برگه که نشانی دقیق چند  خانه خالی از سکنه در آن درج شده بود کشف شد و  متهم که چاره ای جز  اعتراف نداشت به شناسایی خانه های خالی اشاره کرد.
وی گفت: متهم برای اخذ دستور قضائی در اختیار مراجع قضائی  قرار گرفت.
سرهنگ بهرامی در پایان به شهروندان توصیه کرد، در زمانی که خارج از منزل اوقات خود را به سر می برند از نگهداری اشیای قیمتی، جواهرآلات، وجه نقد، اسناد و مدارک مهم و لوازم الکترونیکی گران قیمت داخل منزل خودداری کنند.

همچنین ببینید

خودکشی دختر 16 ساله بعد از میهمانی در خانه شیطان / بی عفت شده بودم + نظر کارشناسی

حوادث رکنا: دختر نوجوان که درجریان فریب پسر شیطان صفت مورد بی عفتیی قرار گرفته بود دست به خودکشی زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *