قداره کشی گنده لات به سوی پلیس / گلوله به مچ پای اوباش نشست

رکنا: عاملان درگیری و نزاع در بومهن با حالت غیرطبیعی دستگیر شدند
به گزارش رکنا؛ سرهنگ صارمی فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد نزاع درگیری در یکی از محله‌های شهر بومهن موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
مأموران کلانتری ۱۲ بومهن بلافاصله در محل حاضر شدند و طی بررسی انجام شده مشخص شد افرادی که از حالت طبیعی خارج بودند با هم درگیر شدند.
با توجه به حساسیت موضوع مأموران پس از انجام تحقیقات میدانی و اشراف اطلاعاتی در یک عملیات غافل‌گیرانه و ضربتی موفق شدند دو نفر از عاملین نزاع و درگیری که قصد فرار و متواری شدن را داشته با شلیک تیر هوایی دستگیر و زمین‌گیر کنند.
احدی از عاملین نزاع که قصد حمله به مأمورین را داشته و به شلیک هوایی پلیس توجه ننموده با تیراندازی پلیس به مچ پا، متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل و سپس به مراجع قضایی معرفی شدند.

همچنین ببینید

تایید ۴۷ کتاب کار و بسته تربیت و یادگیری برای کودکستانها

رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک تعداد کودکستان‌های فعال استان تهران را حدود ۱۱۰۰ باب اعلام کرد و گفت: ۴۷ کتاب کار و بسته تربیت و یادگیری کودکستان در بخش ظرفیت‌های مردمی سازمان (یارستان کودکستان) مورد تایید و ابلاغ سازمان برای بهره‌برداری قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *