قتل 2 برادر در کرمان / اختلافات طایفه‌ای انگیزه اصلی قتل ٢ نفر در جنوب کرمان

حوادث رکنا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد با تشریح جزییات حمله به ۲ دستگاه آمبولانس در محور مواصلاتی کهنوج به جیرفت در جنوب کرمان گفت: علت و انگیزه عاملان این حادثه اختلافات شخصی و طایفه‌ای بوده است.
به گزارش رکنا، حامد عمرانی شامگاه چهارشنبه اظهار کرد: سال گذشته در اثر اختلافات شخصی و طایفه‌ای در یک نزاع ۲ نفر در شهرستان رودبار جنوب به قتل می‌رسند و پس از مدتی متهم به قتل دستگیر می‌شود.
وی افزود: به دلیل نبود زندان در شهرستان رودبار فرد متهم به قتل از سال گذشته تاکنون در زندان کهنوج نگهداری می‌شده است.
این مسئول قضایی اضافه کرد: امروز یکی از بستگان متهم به قتل برای ملاقات با زندانی به زندان کهنوج مراجعه می‌کند و پس از بازگشت از زندان مورد حمله افراد ناشناس قرار می‌گیرد و ضاربان از صحنه جرم متواری می‌شوند.
دادستان عنبرآباد ادامه داد: به سرعت فرد مجروح به بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج منتقل می‌شود و سپس برای ادامه درمان به بیمارستان جیرفت و کرمان اعزام می‌شود.
وی اظهار کرد: تحقیقات اولیه بیانگر این است افراد مهاجم از طایفه مقتول نزاع سال قبل هستند و پس از کسب اطلاع از اینکه فرد مضروب به بیمارستان جیرفت منتقل شده است دوباره در مسیر آمبولانس کمین می‌کنند و در ابتدا به یک دستگاه آمبولانس که حامل یک بیمار قلبی بوده است حمله می‌کنند که در این حادثه راننده آمبولانس مجروح می‌شود.
عمرانی افزود: افراد ضارب دوباره به آمبولانس دوم که (حامل فرد مجروح روبروی زندان کهنوج بوده است) حمله می‌کنند و در این حادثه فرد مضروب و برادر وی به قتل می‌رسند و به کادر درمان در این آمبولانس آسیبی وارد نشده است.
دادستان عنبرآباد با بیان اینکه هویت افراد ضارب شناسایی شده است، افزود: در این رابطه تدابیر لازم اندیشیده و دستورات قضایی لازم برای دستگیری متهمان صادر شده است.

همچنین ببینید

کشف حدود ۸۸ کیلوگرم تریاک با طعم هندوانه در قم

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم گفت: پس از انتقال و تخلیه بار در بازرسی صورت گرفته از کامیون موصوف، " در ۲۲ هنداونه، ۲۸۷ بسته کوچک مواد مخدر تریاک به وزن کلی ۸۷ کیلو و ۹۰۰ گرم "کشف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *