قتل هولناک پدر به خاطر شیطنت پسر! نزاع همسایگان بر سر زنگ خانه به قیمت جان یک مرد تمام شد

روز یکشنبه، بیستم خرداد، یک مرد 37 ساله به نام هوشنگ در جریان درگیری با همسایه خود در محله محلاتی تهران به قتل رسید.
پدر خانواده‌ای که فرزندش زنگ درب خانه همسایه را به صدا در آورده و مزاحمت ایجاد کرده بود، به‌خاطر همین موضوع و در جریان یک درگیری به قتل رسید.
به گزارش تسنیم، روز یکشنبه بیستم خردادماه، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های شرق تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس به مرکز فوریت‌های پلیسی 110، گزارش کردند.
با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه بازپرس کشیک قتل پایتخت پای در بیمارستان مورد نظر گذاشتند و با جسد مرد حدوداً 37 ساله‌ای به نام هوشنگ مواجه شدند که براثر اصابت ضربه چاقو به قتل رسیده بود. بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد که مقتول در جریان یک درگیری با همسایه خود در ساختمانی واقع در محله محلاتی قربانی جنایت شده است.
بدین ترتیب کارآگاهان جنایی پای در صحنه جرم گذاشتند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند. یکی از شاهدان ماجرا را اینطور توضیح داد: پسر هوشنگ بسیار حرکات شیطنت‌آمیزی دارد. این پسربچه در عالم کودکی خود زنگ یکی از همسایه‌های ساختمان را به صدا در آورد و فرار کرد که همین ماجرا باعث شد تا جرقه درگیری روشن شود.
او گفت: همسایه‌ای که هدف آزار و اذیت بچه‌گانه قرار گرفته و به‌خاطر به صدا در آمدن زنگ خانه‌اش عصبانی شده بود، برای تذکر به سمت منزل هوشنگ رفت اما آنها با یکدیگر سر همین موشوع مشاجره لفظی پیدا کردند.
شاهد جنایت ادامه داد: در جریان این مشاجره لفظی ناگهان یکی از اقوام نزدیک مرد همسایه با چاقو به سمت هوشنگ حمله کرد و او را با چاقو به قتل رساند. متهمان پس از ارتکاب جرم خیلی زود صحنه قبل از رسیدن پلیس ترک کردند. هوشنگ که پدر دو فرزند خردسال بود، قربانی این نزاع خونین شد.
پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ماموریت یافتند تا با اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه عاملان این جنایت هولناک را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری آنها اقدام کنند.
به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی جهت دستگیری متهمان پرونده ادامه دارد.

همچنین ببینید

«مدرسه» نیازمند برنامه راهبردی و عملیاتی ویژه است

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در باره ضرورت اجرای الگوی مدرسه تراز سند تحول، گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش پس از سیر مطالعاتی عمیق و گسترده به نتیجه رسید و اکنون که بیش از یک دهه از تصویب و ابلاغ آن گذشته است و پس از طی فراز و نشیب‌های فراوان به یک الگوی عملیاتی از سند تحول برای اجرا در سطح مدرسه دست پیدا کرده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *