قتل هولناک حدیث میرابی با شلیک 2 گلوله در زابل / برادر مسلح پس از قتل گریخت + عکس

حوادث رکنا: تقسیم ارث پدری منجر به قتل هولناک دختر جوان به حدیثه شد.
به گزارش رکنا، 26 فروردین ماه دختر جوانی به نام حدیث میرابی 25 ساله ساکن زابل  که برای تقسیم ارث و میراث به منزل پدری اش در سراوان واقع در خیابان قلنبر برگشته بود توسط برادر خود در ساعت 22:44 دقیقه یکشنبه شب به قتل رسید.
با اعلام این خبر عوامل انتظامی 12 طالقانی به همراه تیم جنایی در محل حادثه حاضر شده و با جسم بی جان دختر جوانی با لباس های بلوچی که از نواحی گردن و سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود رو به رو شدند.
ماموران انتظامی در نخستین گام تحقیقات خود از مادر ناتنی مقتول متوجه شدند که حدیث میرایی برای گفت و گو در خصوص ارث و میراث به ملاقات برادر خود با نام امیرحسین میرابی مراجعه می کند که ناگهان بحث میانشان بالا گرفته و برادرش به وسیله کلت 2 گلوله به خواهرش حدیثه میرایی شلیک میکند.
ماموران انتظامی جسد را برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی انتقال داده و دستور لازم برای دستگیری این قاتل صادر شد.
گفتنی است، حدیثه پس از اینکه مادر و پدرش از هم جدا میشوند با مادرش زندگی می کرده که برادرش در زمان قرار ملاقات برای تقسیم ارث پدری دست به این جنایت زده است.
بنا بر این گزارش، تحقیقات برای دستگیری پسر خواهرکش در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفته است.

همچنین ببینید

ضرورت معرفی مدیران و مدارس موفق و مستند سازی تجارب مدیران

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: معرفی مدیران و مدارس موفق به عنوان قله‌های کارهای تحولی جهت الگو دهی به سایر مدیران و مدارس کشور از الزامات پیشبرد و استقرار الگوی مدرسه است.

یک نظر

  1. نعلت به روح و روان ات، حالا سهم ارث خواهرت هم به تو میرسه، اگه بهت رسید، تونستی خرج کنی و استفاده کنی حسابه؟!حق خون و گناه گرفتن روح و از جسم تا آخرین لحظات نفس هایی آخر مایع عذاب دنیوی ات خواهد بود، الباقی و اصل حساب ماند ان دنیا، نعلت بر یک عده که مال دنیا کر و کور شون میکنه،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *