قتل مرد جوان به دلیل اختلافات شخصی

اواسط خرداد ماه امسال، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مرگ مشکوک مرد جوانی بر روی تخت بخش اورژانس را به پلیس گزارش دادند که درپی آن تیمی از زبده‌ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پای در سردخانه بیمارستان گذاشته و با جسد مردی جوان حدوداً ۲۰ساله مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازداشت دو نفر به اتهام قتل یکی از اقوام درجه یکشان خبر داد. بخوانید… قتل هولناک ۲ مردجوان در گیم‌نت ادعای عجیب قاتل مدیرعامل شرکت خصوصی دعوا بر سر جای پارک قربانی گرفت
به گزارش ایسنا، سردار علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این پرونده گفت: اواسط خرداد ماه امسال، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مرگ مشکوک مرد جوانی بر روی تخت بخش اورژانس را به پلیس گزارش دادند که درپی آن تیمی از زبده‌ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پای در سردخانه بیمارستان گذاشته و با جسد مردی جوان حدوداً ۲۰ساله مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود.
وی ادامه داد: بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که مقتول در جریان درگیری در یکی از محله‌های شرق تهران قربانی جنایت شده است. در همین راستا نیز تیم جنایی راهی محل مورد نظر شدند و با تحقیقات میدانی متوجه شدند که مقتول به‌خاطر اختلاف شخصی با دو نفر از اقوام درجه یک خود درگیر شده و در جریان این نزاع، با ضربات چاقو به قتل رسیده است.
ولیپور گودرزی با بیان اینکه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ابتدا دو مرد را دستگیر کردند، گفت: در ادامه کارآگاهان مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی تحقیقات خود را در رابطه با این جنایت ادامه دهند؛ همچنین یکی از متهمان در بازجویی‌های اولیه به جرم قتل اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد.

همچنین ببینید

آیا ۳.۵ میلیون «سرباز فراری» در کشور داریم؟

از نظر قانون، سرباز فراری کسی است که دفترچه سربازی گرفته و یگان خدمتی او مشخص شده باشد اما از رفتن به خدمت سربازی امتناع می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *