قتل مادربزرگ تنها به دست نوه ناخلف / عمه ها خواستار قصاص شدند

حوادث رکنا: مرد جوان که به خاطر کینه قدیمی مادربزرگش را کشته بود در حالی در دادگاه محاکمه می‌شود که عمه‌هایش برای وی حکم قصاص خواسته‌اند.
به گزارش رکنا، ظهر 12 اسفند ماه سال ۱۴۰۱ زنی هراسان با پلیس تماس گرفت و از کشته شدن مادر ۸۰ ساله‌اش به نام گلی خبر داد .
این زن به ماموران گفت: مادر پیرم به تنهایی در خانه اش زندگی می کند و من  هر چند روز یکبار به خانه او در خیابان نظام آباد می‌رفتم و به او سر می‌زدم .امروز وقتی مقابل در رفتم مادرم در را باز نکرد. من که نگران شده بودم با کلید یدک در را باز کردم و با جسد مادرم روبه رو شدم که با پیچیده شدن روسری دور گردنش خفه شده است. مادرم با هیچکس مشکل نداشت  و نمی‌دانم چه کسی او را کشته است .
با این تماس ماموران به خانه قدیمی پیرزن رفتند و جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.
در این میان روشن شد دستگاه اکسیژن ساز پیرزن و گوشی موبایلش سرقت شده و این زن قربانی جنایت یک آشنا شده است .
در ادامه تحقیقات فاش شد آخرین بار نوه ۳۱ ساله وی به نام شهرام به خانه او رفته بود.
به این ترتیب شهرام ردیابی بازداشت شد و به قتل مادربزرگش اعتراف کرد.
و ی در بازجویی‌ها گفت: پدرم معتاد بود و به همین خاطر چند سال قبل فوت شد . مادربزرگم مادرم را در مرگ پدرم مقصر می‌دانست و همیشه پشت سر مادرم بدگویی می‌کرد. با اینکه چند سال قبل مادرم هم فوت شده بود مادربزرگم دست بردار نبود و همیشه پشت سر مادرم حرف می‌زد. به همین خاطر چند سالی بود با مادرم بزرگم قطع رابطه کرده بودم و به دیدنش نمی‌رفتم.
وی ادامه داد: آخرین بار ساعت ۷ صبح بود که تصمیم گرفتم به دیدن مادربزرگم بروم. پیش او رفتم و با او صحبت کردم .مادربزرگم تنها بود و گلایه داشت عمه هایم به او سر نمی‌زنند .او یکباره بار دیگر شروع به بدگویی پشت سر مادرم کرد .من که آن روز مخدر مصرف کرده بودم و حال طبیعی نداشتم یاد حرف‌های قدیمی مادربزرگم افتادم و  در یک لحظه کنترل اعصابم را از دست دادم و او را خفه کردم .اما بعد از قتل بلافاصله پشیمان شدم.من می‌دانستم چه کار کنم  و برای اینکه پلیس را گمراه کنم تا همه فکر کنند مادربزرگم قربانی سرقت شده، دستگاه اکسیژن ساز و گوشی موبایل او را برداشتم و از خانه خارج شدم.حتی نمی‌دانم آنها را چطور در خیابان رها کردم .من همسر و یک دختر دارم و به خاطر کینه قدیمی که از مادربزرگم داشتم دست به این کار زدم  و حالا پشیمانم.
وی به بازسازی صحنه جرم پرداخت و پرونده‌اش با صدور کیفرخواست به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به زودی به جرم وی رسیدگی شود .
این در حالی است که 3 عمه شهرام برای وی درخواست قصاص را مطرح کرده‌اند.

همچنین ببینید

درخواست طلاق زن عاشق پیشه بعد از ورشکستگی شوهرش

زنی که می‌گوید رفتار شوهرش بعد از ورشکستگی تغییر کرده است، از او طلاق گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *