فیلم / 4 عملیات همزمان برای دستگیری مردان قمه به دست باغ آذری / سر مرد جوان را شکافتند

حوادث رکنا: معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ، با اعلام خبر دستگیری هشت تن از اراذل و اوباش محله باغ آذری، گفت: این متهمان با ایجاد رعب و وحشت در محله اقدام به درگیری با سلاح سرد کرده بودند که طی چند عملیات همزمان دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ “سعید راستی”، در تشریح این خبر به خبرنگار ما گفت: روز ۴ اردیبهشت ماه امسال، تعدادی از اراذل و اوباش سابقه دار محله باغ آذری، پس از مصرف مشروبات الکلی، به خیابان آمده و با سلاح سرد اقدام به برپایی نزاع دسته جمعی ، ایراد ضرب و جرح و ایجاد رعب و وحشت می کنند.
این مقام انتظامی با اشاره به انتشار یک فیلم از این درگیری در فضای مجازی ، عنوان داشت: متهمان که از پیش با یکدیگر اختلاف داشتند ، در روز حادثه با همدیگر درگیر شده که در این درگیری چند تن از این افراد مصدوم ؛ به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.
سرهنگ راستی در ادامه این خبر گفت : پس از ترخیص یکی از طرفین درگیری از بیمارستان، این شخص با همدستی برادرش به قصد انتقام به سراغ ضاربان رفته و همین موضوع باعث درگیری دوباره در محل می شود
معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ با اعلام عملیات همزمان پلیس اطلاعات و یگان ویژه نوپو در چهار منطقه پیروزی ، پیکان شهر ، باغ آذری و خزانه عنوان داشت : با توجه به نارضایتی ایجاد شده در بین شهروندان و ادامه اقدامات مجرمانه این گروه از اراذل و اوباش ، طی یک عملیات مشترک معاونت عملیات پلیس اطلاعات تهران و  یگان ویژه نوپو، هر هشت نفر در روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ دستگیر شدند.
وی افزود: هر هشت متهم در تحقیقات اولیه به مشارکت خود در نزاع و درگیری و قدرت نمایی با سلاح سرد اعتراف و علت درگیری و نزاع را اختلاف های فی مابین خود و کری خوانی های مکرر برای هم عنوان کردند که پرونده اولیه همراه با مستندات با موضوع “اخلال در نظم و نزاع دسته جمعی و ایراد ضرب و جزح عمدی با استفاده از سلاح سرد”  برای آنها تشکیل و قرار قانونی از سوی مقام قضایی  دادسرای ناحیه 33 تهران برای ایشان صادر شد . گفتنی است، از مخفیگاه متهمان مقادیر متنابهی از انواع موادمخدر همچون تریاک، حشیش، موادمخدر صنعتی و همچنین بیش از 30 میلیون تومان وجه نقد حاصل از فروش موادمخدر کشف و توقیف شده است.

همچنین ببینید

قاتل 18 ساله ایلامی که در تهران مرتکب قتل شده بود، دستگیر شد

قاتل 18 ساله ایلامی که ماه گذشته در استان تهران با استفاده از یک جام شیشه نوشابه یک نفر را به قتل رسانده بود، لحظاتی پیش توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان ایلام دستگیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *