فیلم ورود وحشیانه اراذل و اوباش قمه‌کش به بیمارستان ابن سینا لرستان / امشب رخ داد!

ورود وحشیانه اراذل و اوباش قمه‌کش به اورژانس بیمارستان ابن سینا دلفان در لرستان همه را ترساند.

به گزارش رکنا، محسن آدینه‌وند از ضرب و شتم پرسنل اورژانس شهرستان خرم‌آباد خبر داد و اظهار داشت: حوالی ساعت ۲۳ شب گذشته گزارشی مبنی بر واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ استان اعلام شد، که بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه در خیابان «ارم» (گلدشت شرقی) اعزام شد.
وی تصریح کرد: پس از اقدامات اولیه درمانی توسط تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی، در لحظه انتقال مصدوم، یک دستگاه پژو پارس کنار آمبولانس توقف می‌کند و پنج تا شش نفر با شمشیر که حالت عادی نداشتند از خودرو پیاده شده و متأسفانه در این هنگام با عوامل اورژانس درگیری فیزیکی پیدا می‌کنند که منجر به جراحت پرسنل و آسیب به آمبولانس می‌شوند.
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی لرستان، ادامه داد: یک نفر از اراذل و اوباش سوار آمبولانس شده و با سرعت بالا در این مسیر با دو دستگاه خودرو کوییک و ساندرو برخورد می‌کند، که با اقدام به موقع پلیس رو به رو شده و دو نفر از اوباش را دستگیر کردند.
آدینه وند با هشدار به کسانی که به واسطه رفتارهای هنجار شکنانه، منجر به ضرب و شتم پرسنل اورژانس می‌شوند، گفت: هرگونه تعدی به همکاران از مسیرهای قانونی تا تنبیه و مجازات خاطی پیگیری خواهد شد و این سازمان با تمام توان پیگیر احقاق حق همکاران خواهد بود.

همچنین ببینید

نوجوان ۱۵ ساله اطلاعات بانکی ۱۳۰۰ نفر را سرقت کرد

پلیس فتای البرز از دستگیری یک نوجوان ۱۵ ساله که با استفاده از فیشینگ، اطلاعات بانکی بیش از ۱۳۰۰ نفر را سرقت کرده بود، خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *