فیلم لحظه به رگبار بسته شدن 4 دزد توسط چوپان خشمگین / اسلحه دزدان را گرفت و به جانشان افتاد + جزییات

حوادث رکنا: اعضای باند 4 نفره سرقت مسلحانه احشام روستاییان توسط چوپان رامشیری متلاشی شد و چوپان اقدام به قتل یک سارق کرد.
به گزارش رکنا، یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار حوزه انتظامی رکنا در خوزستان اظهار داشت در پی وقوع نا موفق سرقت مسلحانه احشام در ظهر روز چهارشنبه 16خرداد ماه در روستای مویلحه سفلی شهرستان رامشیر خوزستان بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام شدند.
مأموران پس از بررسی صحنه و تحقیقات تخصصی متوجه شدند که 4 سارق با یک خودروی 405 و با در دست داشتن سلاح کلاشینکف وکلت کمری قصد سرقت 4 رأس دام گوسفند را داشتند که چوپان با چوب دستی یکی از سارق کلاشینکف به دست را خلع سلاح کرده و اقدام به تیراندازی به سمت سارقان می کند.
این منبع آگاه گفت در تیراندازی متقابل میان چوپان وسارقان احشام هر 4 سارق توسط چوپان مورد اصابت گلوله قرار میگیرند که در این رابطه یکی از سارقان به دلیل اصابت گلوله در محل کشته شد و 3 همدست وی نیز دستگیر شدند.
گفته میشود به دلیل شدت  تیراندازی فردی سالخورده نیز در نزدیکی محل تیراندازی سکته میکند و فوت میگردد.
این منبع آگاه در پایان گفت: سارقان برای انجام درمان به صورت تحت الحفظ به یکی ازبیمارستان های اهواز منتقل شدند که پس از مداوا بهمراه چوپان پیش روی مقام قضایی قرار خواهند گرفت.
علی رنجکش

همچنین ببینید

آیا ۳.۵ میلیون «سرباز فراری» در کشور داریم؟

از نظر قانون، سرباز فراری کسی است که دفترچه سربازی گرفته و یگان خدمتی او مشخص شده باشد اما از رفتن به خدمت سربازی امتناع می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *