فوت یک نفر در حادثه سقوط جرثقیل

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: بر اثر سقوط جرثقیل به درون گودبرداری در منطقه زعفرانیه یک نفر جان خود را از دست داد.
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران گفت: ساعت ۱ و ۳۲ دقیقه بامداد امروز سقوط یک دستگاه جرثقیل به داخل محل گودبرداری به آدرس زعفرانیه به آتش نشانی اعلام شد.
وی گفت: بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام می‌شوند که در محل مشاهده شد که گودبرداری به عمق بیش از ۳۰ متر مربع انجام شده است و دو دستگاه بیل مکانیکی در کف گودبرداری در حال کار بودند و یک دستگاه جرثقیل کوچک در لبه گودبرداری، خاک‌هایی که در پایین جمع آوری می‌شد را به بالا می‌کشید.
ملکی اظهار کرد: به دلیل نقص در جرثقیل در حال کار در لبه گودبرداری، جرثقیل به پایین سقوط می‌کند و اپراتور آن که مرد جوان ۲۵ ساله بود در حین سقوط به بیرون پرتاب می‌شود.
وی گفت: متاسفانه در اثر این حادثه اپراتور جرثقیل جان خود را از دست می‌دهد و یکی از رانندگان بیل مکانیکی زمانی که صحنه را می‌بیند سریعا از وسیله خود پیاده می‌شود و فاصله می‌گیرد.

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *