غافلگیری سارقان منزل در نیاوران

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو سارق منزل در محدوده نیاوران خبر داد.

سرهنگ صادق ضرونی سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، تیم عملیات کلانتری ۱۲۳ نیاوران در حال گشت زنی در محدوده حوزه استحفاظی بودند که گزارشی شامل سرقت منزل به دست آنها رسید.
این مقام انتظامی به اقدامات پیش‌دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام‌تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: ماموران سریعا وارد محل شده و سارقان را به همراه کیسه‌ای در دست مشاهده و در یک عملیات غافلگیرکننده متهمان را دستگیر کردند.
سرهنگ ضرونی ادامه داد: در بازرسی اولیه از متهمان آلات و ادوات حرفه‌ای سرقت کشف شد و ماموران، سارقان را به کلانتری منتقل نموده و کشف جرایم احتمالی و شناسایی مالباختگان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت افزود: متهمان دارای سابقه سرقت بوده و جهت سیر مراحل قانونی به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
این مقام انتظامی به شهروندان توصیه نمود که با ارتقای سیستم امنیتی اماکن خصوصی و با نصب دوربین‌های مداربسته و دزدگیر امکان سرقت را به حداقل برسانند.

همچنین ببینید

جزئیات حریق در بیمارستان شریعتی تهران/بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آخرین وضعیت حریق رخ داده در بیمارستان شریعتی تهران را تشریح کرد و گفت که این بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *