(عکس) بیلبورد‌های «ما انتقام می‌گیریم» در پایتخت

همزمان با حمله وحشیانه روز گذشته رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق و به شهادت رسیدن جمعی از مستشاران نظامی ایران در دمشق، سازمان زیباسازی در قالب پویش «لشکر قدس» شعار «ما انتقام می‌گیریم» را به دو زبان عبری و انگلیسی با تصویر ۵ نفر از سران نظامی ارتش اسرائیل روبروی ۱۰ سفارت خارجی در پایتخت اکران کرد.
بیلبورد‌های «ما انتقام می‌گیریم» به دو زبان عبری و انگلیسی در پایتخت اکران شد. بخوانید… بیلبورد‌های تهران کار دست زاکانی داد / یک مدیر برکنار شد (تصویر) بیلبورد شهرداری تهران با عکس و سروده‌ای از فروغ فرخزاد (تصویر) آگهی فروش قسطی مرغ روی بیلبورد شهرداری
به گزارش ایسنا، همزمان با حمله وحشیانه روز گذشته رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق و به شهادت رسیدن جمعی از مستشاران نظامی ایران در دمشق، سازمان زیباسازی در قالب پویش «لشکر قدس» شعار «ما انتقام می‌گیریم» را به دو زبان عبری و انگلیسی با تصویر ۵ نفر از سران نظامی ارتش اسرائیل روبروی ۱۰ سفارت خارجی در پایتخت اکران کرد.

این اکران روبروی سفارت‌های سوئیس، عربستان، امارات، فرانسه، ترکیه، انگلیس، آلمان، آذربایجان، هند و روسیه اکران شده است و گرفتن انتقام از رژیم اشغالگر صهیونیستی و سران آن را حتمی دانسته است.

همچنین ببینید

پاتوق معتادان متجاهر در عمق ۱۰ متری زمین

احمد احمدی صدر: طی اجرای این طرح سراسری که به مدت ۱۵ روز در پایتخت به اجرا در می‌آید، نقاط گوناگون کلونی آسیب در نقاط مختلف شهر مورد ساماندهی قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *