عملیات نجات کوهنوردان مفقودی در طبس + جزئیات

حوادث رکنا: چهار کوهنورد گمشده در ارتفاعات نایبند با تلاش تیم امدادی پیدا شدند.
به گزارش رکنا، محمدعلی کاوسی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، امروز ۱۸ خرداد به رسانه‌ها گفت: تلاش بی‌وقفه تیم‌های امدادونجات هلال احمر طبس در یافتن چهار کوهنورد مفقودی در منطقه کوهستانی نایبند به ثمر نشست.
وی افزود: در حال حاضر چهار کوهنورد در سلامت کامل پیدا و در مسیر بازگشت قرار گرفتند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان  جنوبی ادامه داد: عملیات جست‌وجو توسط یک تیم امدادونجات از نجاتگران هلال احمر و یک تیم از خانه هلال روستای نایبند به صورت شبانه‌ در شرایط سخت و کوهستانی آغاز شد.
کاوسی تصریح کرد: پس از ۷ ساعت تلاش بی‌وقفه، سرانجام در ساعات اولیه صبح امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۳، هر چهار کوهنورد در سلامت کامل پیدا شدند.
وی با اشاره به اهمیت آمادگی و رعایت نکات ایمنی در هنگام کوهنوردی، از کوهنوردان خواست تا قبل از صعود به ارتفاعات، از شرایط منطقه آگاهی لازم را کسب کرده و تجهیزات کافی به همراه داشته باشند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی همچنین از تلاش‌های بی‌وقفه و از خودگذشتگی نجاتگران هلال احمر و تیم‌ خانه هلال روستای نایبند که در این عملیات جست‌وجو و نجات شرکت داشتند، قدردانی کرد.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *