عملیات جست و جو برای مهندسان مفقود شده + جزئیات

حوادث رکنا: 3 مهندس مفقود شده معدن سرب و روی گزک با تلاش پلیس راور و یگان تکاوری و امدادگران پایگاه جاده‌ای هلال احمر در بیابان حرجند نجات یافتند.
به گزارش رکنا، سرهنگ محسن شیخ زاهدی فرمانده انتظامی شهرستان راور گفت: مأموران پاسگاه عملیاتی حرجند با دریافت خبری مبنی بر اینکه ۴۸ ساعت قبل سه مهندس معدن سرب و روی گزک برای اکتشاف از مقر خود خارج شدند و تا کنون بر نگشته اند، بلافاصله به منطقه اعزام شدند.
وی افزود: در ادامه طی تماس با امدادگران جمعیت هلال احمر و یگان تکاوری ۱۱۳ شهرستان راور تیمی از مأموران پاسگاه حرجند و یگان تکاوری و امدادگران پایگاه جاده‌ای هلال احمر هجدک با گذر از مسیر‌های صعب العبور موفق به یافتن آثاری از مسیر عبور مهندسان به سمت مناطق کوهستانی گزک شدند و پس از چند ساعت تلاش، این تیم‌ها هر سه فرد مفقود شده را پیدا کردند.
سرهنگ شیخ زاهدی تصریح کرد: این سه نفر به سبب طی کردن مسافت‌های طولانی و گم کردن راه، وضعیت مطلوب و توان حرکتی مناسبی نداشتند و به کمک مأموران و امدادگران از روبرو شدن با شرایط ناگوار و حتی مرگ نجات یافتند.

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *