طوفان شدید گرد و خاک در سیستان؛ ۳۲۴ نفر بیمارستانی شدند

دبیر مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: «با شروع توفان از ساعت ۶ صبح روز گذشته ماه جاری تاکنون ۳۲۴ نفر بیمار و مصدوم به اورژانس‌های پیش‌بیمارستانی، بیمارستانی و مراکز بهداشتی درمانی منطقه سیستان شامل پنج شهرستان زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز مراجعه کرده‌اند و از خدمات درمانی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل بهره‌مند شدند.»
نیما وثوقیان در ادامه گفت: توفان گرد و خاک در منطقه سیستان ۳۲۴ نفر را راهی بیمارستان کرد. بخوانید… گردوخاک در سیستان و بلوچستان ۷۶۹ نفر راهی بیمارستان کرد
به گزارش صداوسیما، نیما وثوقیان گفت: با شروع توفان از ساعت ۶ صبح روز گذشته ماه جاری تاکنون ۳۲۴ نفر بیمار و مصدوم به اورژانس‌هایپیش بیمارستانی، بیمارستانی و مراکز بهداشتی درمانی منطقه سیستان شامل پنج شهرستان زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز مراجعه و از خدمات درمانی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل بهره‌مند شدند.
دبیر مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی زابل افزود: از این تعداد مراجعین ۳۲۴ نفر به مراکز درمانی در بازه زمانی فوق ۳۴ نفر جهت درمان تخصصی بستری شدند و ۲۹۰ نفر هم به صورت سرپایی خدمات درمانی دریافت کردند.
وی ادامه داد: از این تعداد ۹۷ نفر مبتلا به بیماری قلبی، ۱۵۴ نفر مشکل تنفسی، ۳۶ نفر مشکل چشمی و ۳۷ نفر مصدوم ترافیکی بودند که به دنبال کاهش میدان دید به مراکز درمانی مراجعه کردند.

همچنین ببینید

نوجوان ۱۵ ساله اطلاعات بانکی ۱۳۰۰ نفر را سرقت کرد

پلیس فتای البرز از دستگیری یک نوجوان ۱۵ ساله که با استفاده از فیشینگ، اطلاعات بانکی بیش از ۱۳۰۰ نفر را سرقت کرده بود، خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *