طلاب به عنوان مبلغان بشردوستی در کنار هلال‌احمر قرار می‌گیرند

رییس جمعیت هلال احمر گفت: طلاب در به عنوان مبلغان بشردوستی در کنار هلال‌احمر ایستاده‌اند که با توسعه خدمات بشردوستانه می‌توانیم جامعه‌ای الگو داشته باشیم.
به گزارش خبرگزاری مهر، پیر حسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر در دومین همایش مبلغان بشردوستی، با قدردانی از اینکه طلاب همراه هلال احمر هستند و در امدادرسانی کمک می‌کنند، افزود: وظایف و مأموریت‌های هلال احمر، کمک به مردم آسیب دیده، بحران زده، نیازمند، بیمار و…. است.
کولیوند گفت: برای پیشرفت معنوی و دنیوی نیازمند دو بال دین و مردم هستیم که هر دو این دو بال در هلال احمر وجود دارد و در همین راستا از کمک طلاب تحت عنوان مبلغان بشر دوستی بهره مند شده ایم.
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه در کنار هم قرار گرفتن مبلغان دینی و امدادگران یک الگوی قابل عرضه به عرصه بین المللی است افزود: علم، دانش، اعتقاد و یقین، عجله در انجام کار نیک، صبر و حوصله در انجام امور، اراده‌ی پولادین، امید، ایمان به خدا، دلسوزی، مهروزی و حسن خلق از جمله ویژگی‌های مبلغان دینی است.
رئیس جمعیت هلال احمر افزود: این مبلغان با این ویژگی‌ها در کنار هلال احمر برای امدادرسانی ایستاده اند.
وی ادامه داد: طلاب در مباحث کاهش آسیب‌های اجتماعی هم به کمک هلال احمر بیایند تا جامعه‌ای الگو داشته باشیم. امیدواریم در کنار هم برای خدمات رسانی به مردم بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب حرکت کنیم.

همچنین ببینید

قاتل 18 ساله ایلامی که در تهران مرتکب قتل شده بود، دستگیر شد

قاتل 18 ساله ایلامی که ماه گذشته در استان تهران با استفاده از یک جام شیشه نوشابه یک نفر را به قتل رسانده بود، لحظاتی پیش توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان ایلام دستگیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *