مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از ضبط ۲۶ هزار لیتر گازوییل در زاهدان خبر داد.

ضبط ۲۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از ضبط ۲۶ هزار لیتر گازوییل در زاهدان خبر داد.
به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، منصور انصاری گفت: پرونده ۲۶ هزار لیتر گازوییل قاچاق به ارزش ۹ میلیارد و ۲۷۸ میلیون ریال در شعبه نهم بدوی و رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز زاهدان بررسی شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: شعبه با توجه به مستندات موجود در پرونده، وجود بارنامه‌های باطله و ارائه نکردن مجوزهای قانونی، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط سوخت‌های کشف شده، متهم را به پرداخت ۱۸ میلیارد و ۵۵۶ میلیون ریال جریمه نقدی معادل ۲ برابر ارزش تخلف محکوم کرد.
به گفته انصاری، همچنین شعبه به دلیل بیشتر بودن ارزش وسیله نقلیه، ۹ میلیارد و ۲۷۸ میلیون ریال جزای نقدی معادل بهای سوخت کشف شده به جریمه اضافه کرد و در مجموع متهم را به پرداخت ۲۷ میلیارد و ۸۳۴ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: پلیس امنیت اقتصادی این میزان سوخت را از یک دستگاه تریلی که به صورت غیر قانونی در حال تخلیه بود کشف و پرونده این تخلف را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *