صدف تصادف نکرده بود وحشیانه تجاوز شده بود / مرد شیطان صفت در لیست اعدام + جزییات

رکنا:پسر شیطان صفت که با فریب دختر دانشجو و را آزار داده بود در برابر حکم قطعی اعدام قرار گرفت.
به گزارش رکنا،  رسیدگی به این پرونده از سال ۹۹ به دنبال انتقال پیکر دختر جوانی به نام صدف به بیمارستانی در شمال تهران آغاز شد . وی که سر و وضعی آشفته داشت و دندانهایش شکسته بود تحت درمان قرار گرفت و با توجه به مشکوک بودن ماجرا بلافاصله کادر بیمارستان ماجرا را با پلیس در میان گذاشتند. به این ترتیب مأموران پلیس وارد عمل شدند و به بازجویی از پدر صدف پرداختند.
پدر وی گفت : من در خانه بودم که از بیمارستان با من تماس گرفتند و گفتند دخترم تصادف کرده است و نمی دانم چه بلایی سر دخترم آمده است .
در این میان شوهرخواهر صدف گفت : من و همسرم در خانه بودیم که صدف با خواهرش تماس گرفت و گفت به بیمارستان منتقل شده و حالش بد است. ما بلافاصله به بیمارستان رفتیم و آنجا بود که فهمیدم صدف مورد آزار و اذیت قرار گرفته و به شدت کتک خورده است.
با افشای این ماجرا دختر جوان سکوتش را شکست و واقعیت را برملا کرد و از پسری به نام آرش شکایت کرد.
وی گفت : مدتی قبل با پسر جوانی آشنا شدم که  به من ابراز علاقه کرد و گفت عاشق من شده و قصد ازدواج دارد .به همین خاطر خواست تا چند مرتبه با هم قرار ملاقات بگذاریم.
ساعت ۱۲ ظهر بود که سر قرار رفتم و سوار ماشین آرش شدم.  اما پس از طی مسافتی او  به یکباره در ماشین را قفل کرد و وارد پارکینگ یک خانه شد . من که شوکه شده بودم می خواستم در را باز کنم و فرار کنم که با مشت به صورتم کوبید و دندان هایم شکست و دهانم به شدت آسیب دید. او کشان کشان مرا با یک واحد آپارتمانی برد.
دختر جوان که از به یاد آوردن صحنه‌ای دلهره آور به گریه افتاده بود ادامه داد: پسرخاله آرش هم در آنجا بود که خانه را ترک کرد و من و آرش تنها ماندیم . او  به شدت مرا  کتک زد و  بدون توجه به التماس هایم آزارم داد . سپس مرا  سوار ماشین کرد و در پارکی در همان حوالی از ماشین  به بیرون پرتاب کرد . من از او شاکی هستم .
با این شکایت و اطلاعاتی که دختر جوان به پلیس داده بود آرش ردیابی و بازداشت شد. اما آزار و اذیت دختر جوان را نپذیرفت .
وی گفت : صدف دروغ می گوید . ما با هم رابطه عاشقانه داشتیم و با میل خودش با او رابطه برقرار کردم. اما نمیدوام چه کسی او را کتک زده و دندان هایش را شکسته است.  وقتی  او سوار ماشینم شد گفت با خانواده اش اختلاف دارد و می خواهد از آنها جدا شود و با من ازدواج کند. ما با هم رابطه برقرار کردیم. حتی او  دلش می خواست یک هدفون گرانقیمت داشته باشد که آن را برایش خریدم  و به عنوان هدیه به او دادم.
در حالی که پزشکی قانونی  آزار و اذیت وحشیانه دختر جوان را تایید کرده بود برای پسر شیطان صفت کیفرخواست صادر و پرونده اش  به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد . وی  پشت درهای بسته و غیرعلنی از خود دفاع کرد.
در پایان جلسه قضات دادگاه با توجه به مدرک های موجود و نظر پزشکی قانونی ،آرش را به اعدام محکوم کردند .این حکم در شعبه ۵۱ دیوان عالی کشور مهر تایید کرد و قطعی شد. به این ترتیب پسر شیطان در لیست سیاه اعدام قرار گرفت.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *