شهر پیامبر، امشب پذیرای بیش از ۹۶۰۰ زائر ایرانی است

ستاد عملیات حج ۱۴۰۳ با اشاره به اینکه ورود حجاج کشورمان به شهر پیامبر روند طبیعی دارد، تعداد زائران ایرانی در مدینه منوره تا بامداد دوشنبه را ۹۶۷۵ نفر در قالب ۷۲ کاروان اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، هشت روز از ورود زائران ایرانی به مدینه منوره می‌گذرد و روند اعزام‌ها و استقرار زائران در هتل‌ها و خروج از مدینه به سمت مکه طبق برنامه گزارش شده است.
برپایه این گزارش، تعداد زائران و عوامل ورودی به شهر پیامبرتا بامداد دوشنبه ۱۳۶۹۵ نفرذکر شده که در قالب ۱۰۱ کاروان به این شهر منتقل شده اند. از این تعداد ۹۶۷۵ زائر در قالب ۷۲ کاروان امروز دوشنبه در مدینه هستند.
بر پایه این گزارش، تا بامداد امروز بیش از چهار هزار زائر بعد اقامت پنج روزه در مدینه عازم مکه مکرمه شده اند. این افراد در قالب ۲۹ کاروان پس از محرم شدن در مسجد شجره برای انجام اعمال عمره تمتع با قطارسریع السیر حرمین به مکه اعزام شده اند.
امسال بیش از ۸۷ هزار زائر ایرانی با پرواز‌های شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران”هما” عازم سرزمین وحی می‌شوند.

همچنین ببینید

بازنگری جدید در طرح ترافیک پایتخت و اجرای آن از سال آینده/ می‌توان محدوده‌ها را تغییر داد؟

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران در مورد شاخص‌های مطالعاتی طرح ترافیک جدید پایتخت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: طرح فعلی از نظر اقتصادی، عملکردی، قیمت گذاری و... مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *