سرپرست سازمان تاکسیرانی از اجرای طرح شناسایی و نصب اخطار برای تاکسی‌های رها شده در پایتخت خبر داد.

شناسایی و صدور اخطار برای تاکسی‌های رها شده در پایتخت

سرپرست سازمان تاکسیرانی از اجرای طرح شناسایی و نصب اخطار برای تاکسی‌های رها شده در پایتخت خبر داد.به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی تاکسیرانی شهر تهران، شادی مالکی از اجرای طرح شناسایی و نصب اخطار برای تاکسی‌های رها شده در پایتخت خبر داد.
وی گفت: یکی از موضوعاتی که در سطح شهر تهران دیده می‌شود، تاکسی‌های رها شده در کوچه و خیابان‌هاست که متاسفانه به آن‌ها توجه نشده است. ما از طریق بازدیدهای میدانی در مناطق مختلف در صدد شناسایی آن‌ها هستیم.
مالکی بیان کرد: پس از شناسایی تاکسی‌های مستهلک و رها شده، اخطاریه‌ای روی آن‌ها نصب خواهد شد تا مالکان نسبت به جمع‌آوری یا جابجایی آن‌ها در راستای رفع مزاحمت‌شان برای تردد عابران اقدام کنند.
وی یادآور شد: در مرحله بعدی و در صورتی‌که این خودروها فعالیتی نداشته باشند، با توجه به مصوبه شورای ترافیک و تفویض اختیار به سازمان تاکسیرانی مجوز طرح ترافیک و سهمیه سوخت آن‌ها قطع خواهد شد.
به گفته وی، تا امروز طرح ترافیک 600 تاکسی غیرفعال قطع شده و نسبت به قطع سهمیه سوخت هم اقداماتی در حال انجام است.
50 درصد ناوگان تاکسیرانی نیاز به نوسازی دارد
مالکی تاکید کرد: از شهروندان می‌خواهیم در صورتی که تاکسی‌های رها شده را در سطح شهر دیدند، آن ‌را به سامانه 137 پلاس شهرداری تهران اطلاع دهند تا پیگیری‌های لازم در این خصوص انجام شود.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *