شناسایی بیش از ۱۲ هزار نامزد در اولین رویداد جایزه معلم

دبیر رویداد بین المللی جایزه معلم گفت: بیش از ۱۲ هزار نامزد رویداد جایزه معلم، در اولین دوره شناسایی شدند که از بین این افراد، ۹۹ نفر از منتخبین از ۱۷ کشور دیگر بودند.به گزارش خبرنگارایلنا، محمد آزین دبیر اولین دوره بین المللی جایزه معلم در آیین اختتامیه این دوره از جایزه که مصادف با شب مبعث رسول اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد اظهار کرد: برای شناسایی نقش آفرین ترین فرد نظام تعلیم و تربیت، یعنی معلم، باید اقدامات زیادی صورت می گرفت اکنون جایزه معلم رویدادی است که این معلمان نخبه را شناسایی کرده است.
آذین ادامه داد: بیش از ۱۲ هزار نامزد رویداد جایزه معلم، در اولین دوره شناسایی شدند که از بین این افراد، ۹۹ نفر در ۱۷ کشور بجز ایران، معلم بودند. همچنین بالغ بر ۸۰ هزار معرفی معلم صورت گرفت.
او گفت: این اختتامیه نقطه آغاز ما برای برداشتن گام های موثر دیگر خواهد بود. جایزه به جامعه نشان می دهد که آینده هر فرد در اختیار معلم است.
دبیر جایزه معلم به موضوع فلسفه جایزه معلم اشاره و اظهار کرد: جایزه معلم نه یک تقدیر سازمانی و نه یک ارزیابی حرفه ای است بلکه یک وجه رسانه ای دارد جایزه معلم یک حرکت اجتماعی است که در یک جایزه متبلور می شود.

همچنین ببینید

پایتخت در حال خانه‌تکانی است

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از اجرای طرح استقبال از نوروز (طرح بهاران) خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *