شرور مسلح در اصفهان دستگیر شد / او سوابق مشابه داشت

حوادث رکنا: فرد شروری که با تیراندازی در یکی از خانه‌های سالمندان این شهر، موجب ایجاد ترس و برهم زدن آرامش سالمندان شده بود، دستگیر شد.
به گزارش رکنا، سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی اصفهان گفت:در پی اعلام گزارشی مبنی بر ورود فردی مسلح به یکی از خانه‌های سالمندان شهر اصفهان و تیراندازی هوایی در حیاط این مجموعه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.
سرهنگ مسعود طُریفی افزود: با توجه به اینکه فرد شرور قبل از ورود ماموران از محل متواری شده بود بلافاصله عملیات شناسایی و دستگیری وی به صورت دقیق و هوشمندانه انجام و درنهایت مخفیگاه وی در یکی از باغ‌های اطراف شهر اصفهان شناسایی و این فرد شرور دستگیر شد.
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی اصفهان با بیان اینکه متهم دارای سابقه‌های متعدد تیراندازی و حمله با سلاح‌های گرم و سرد است گفت: این فرد به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.
سرهنگ طُریفی، امنیت و آرامش مردم را خط قرمز پلیس عنوان کرد و گفت: برخورد پلیس با برهم زنندگان امنیت جامعه و آرامش شهروندان، سریع، قاطع و مقتدرانه است و این افراد مطمئن باشند در صورت دست زدن به اقدامات شرارت آمیز هیچ راه فراری از دست پلیس مقتدر ایران اسلامی نخواهند داشت.

همچنین ببینید

تصویب آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم/ احیای دانشگاه فرهنگیان با همت شهید جمهور

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فعالیت خیرین با نگاه ویژه رئیس‌جمهور رونق بیشتری گرفت گفت:اولین آیین‌نامه برگرفته شده از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یعنی آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم در هیأت وزیران مصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *