شتر عامل مصدوم شدن ۸ نفر در تصادف زنجیره‌ای

در این تصادف چهار دستگاه تریلی با یک خودرو تیبا و یک نفر شتر برخورد کرده و هشت نفر مصدوم شدند.
رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی از برخورد ۴ تریلی و یک سواری در محور طبس به اصفهان و مجروح شدن ۶ نفر خبر داد.
سرهنگ علیرضا رضایی با اعلام این خبر اظهار داشت: ساعت ۱۹:۵۵ شب گذشته با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور طبس به اصفهان بلافاصله مأموران و نیرو‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
به گزارش تسنیم، وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند یک تریلی که از طبس به اصفهان در حرکت بوده با یک نفر شتر برخورد و شتر به لاین مقابل پرت شده که در همان زمان سه تریلی که هم سرویس بودن و یک سواری پشت سه تریلی‌ها در لاین مقابل در حرکت بوده است. تریلی اول به شتر پرت شده برخورد و در ادامه هر سه تریلی و سواری به صورت جلو به عقب با هم برخورد می‌کنند که بر اثر این سانحه ۶ نفر مجروح که با اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی با بیان اینکه علت تصادف توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است، تصریح کرد: رانندگان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت فاصله طولی مناسب از هرگونه عجله و شتاب بی‌مورد پرهیز کنند تا شاهد این گونه حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی نیز درباره این حادثه به خبرنگاران گفت: امدادگران هلال‌احمر شهرستان طبس با تلاش ۵ ساعته به ۸ مصدوم تصادف زنجیره‌ای در جاده طبس_خوربیابانک امدادرسانی کردند.
علی کاوسی اظهار داشت: بر اساس اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان، در کیلومتر ۹۰ جاده طبس_خوربیابانک یک تصادف زنجیروار رخ داد.
وی افزود: در این حادثه چهار دستگاه تریلی با یک خودرو تیبا و یک نفر شتر برخورد کرده و هشت نفر مصدوم شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: عوامل امدادی هلال احمر در این حادثه به مدت ۳۰ دقیقه با استفاده از ست هیدرولیک نجات موفق به رهاسازی یک مصدوم شدند. خوشبختانه این حادثه جان‌باخته نداشته است.

همچنین ببینید

رانش زمین در «پاپوآ گینه نو»؛ بیش از ۶۷۰ نفر کشته شدند + فیلم

رکنا: بر اساس برآوردهای جدید مقامات محلی، بیش از ۶۷۰ نفر بر اثر رانش زمین در شمال پاپوآ گینه نو که روز جمعه رخ داد، جان خود را از دست داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *