سیگنال گوشی مرد اروپایی دزدان مشهدی را گرفتار کرد + جزییات

رکنا : موتورسواران گوشی قاپ با ردزنی سیگنال گوشی تلفن جوان اروپایی در مشهد دستگیر شدند.
به گزارش رکنا ، چند روز قبل جوان تبعه یکی از کشورهای اروپایی که در مشهد تحصیل می کند با مراجعه به نیروهای انتظامی از سرقت گوشی تلفن خود در ایستگاه اتوبوس ابراز نگرانی کرد . از سوی دیگر با اعلام این گزارش به پلیس ،بلافاصله عملیات ردزنی با تاکید و دستورات ویژه سردار احمد نگهبان(فرمانده انتظامی مشهد)برای دستگیری موتورسواران گوشی قاپ در حالی آغاز شد که جی پی اس گوشی مسروقه در دست سارقان فعال بود و همچنان سیگنال مکان را برای پلیس ارسال می کرد.
طولی نکشید که گروهی از افسران زبده تجسس با هدایت سرهنگ روح ا… شجاعی (رئیس کلانتری خواجه ربیع)به نقطه یابی سیگنال های جی پی اس پرداختند و در خط سیر سیگنال ها به دو جوان موتورسوار در خیابان بهمن رسیدند که مشغول گفت و گو با جوان پرایدسوار بودند اما راننده پراید در یک لحظه با مشاهده نیروهای انتظامی پدال گاز را فشرد و از محل گریخت اما دو جوان موتورسوار که غافلگیر شده بودند  به محاصره نیروهای انتظامی درآمدندو دستگیر شدند.
با انتقال متهمان به کلانتری ، مشخص شد که آن ها قبلا نیز به اتهام همراه داشتن گوشی سرقتی توسط افسران دایره تجسس دستگیر شده بودند. همچنین در بازرسی از جیب هر متهم مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان وجه نقد و یک دستگاه گوشی نیز در حالی کشف شد که آن ها مدعی بودند گوشی ها متعلق به خودشان است اما درون یکی از گوشی های کشف شده ،تصویری از یک گوشی با سریال مشخص نیز شناسایی شد که ردیابی سریال آن نشان داد گوشی مذکور سرقتی است . بررسی های بیشتر دراین باره با دستورات قضایی آغاز شده است.
سجاد پور

همچنین ببینید

توقیف محموله قاچاق در پوشش مرسوله‌ های پستی

سرهنگ محمدسجاد چراغی در سخنانی، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی با اشراف اطلاعاتی در محور خوزستان به لرستان به یک دستگاه کامیون حامل مرسوله‌ های پستی مظنون و آن را متوقف کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *