سیل در ۲ شهرستان آذربایجان غربی موجب آب گرفتگی منازل روستایی شد

حوادث رکنا: مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از آب گرفتگی منازل مسکونی تعدادی از روستاییان بر اثر بارش باران و سیل در ۲ شهرستان سلماس و پلدشت خبر داد.
به گزارش رکنا، حمید محبوبی گفت: به دنبال گزارشی مبنی بر بارش باران و آبگرفتگی منازل مسکونی بر اثر وقوع سیل در روستای «سیوه دره »( از توابع بخش کوهسار شهرستان سلماس ) یک تیم امداد نجات سیلاب جمعیت هلال احمر این شهرستان به محل متاثر از آبگرفتگی اعزام و ارزیابی تعداد ۵ منزل حادثه دیده انجام شد.
وی افزود: جمعیت هلال احمر شهرستان سلماس چادر، پتو، موکت و اقلام زیستی و غذایی در بین ۵ خانوار آسیب دیده این حادثه توزیع کرد.
محبوبی ادامه داد: همچنین به دنبال گزارشى مبنی بر بارش باران و آبگرفتگی در روستاهای «بهلول آباد » و «قره خوجالو » پلدشت ۲ تیم امداد نجات سیلاب  هلال احمر این شهرستان به محل های حادثه دیده اعزام شدند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تصریح کرد : ارزیابی مناطق حادثه دیده از سیل توسط نیروهای هلال احمر انجام و تخلیه آب  ۵ منزل مسکونی صورت گرفت.
محبوبی تعداد خانوارهای حادثه دیده از سیل روستاهای پلدشت را ۹ خانوار ۲۷ نفره عنوان کرد و گفت : امدادرسانی به این افراد توسط نیروهای امدادی هلال احمر صورت گرفت و اقلام زیستی و غذایی بین این خانوارها توزیع شد.

همچنین ببینید

توقیف محموله قاچاق در پوشش مرسوله‌ های پستی

سرهنگ محمدسجاد چراغی در سخنانی، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی با اشراف اطلاعاتی در محور خوزستان به لرستان به یک دستگاه کامیون حامل مرسوله‌ های پستی مظنون و آن را متوقف کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *