سگ نگهبان ۱۱ شهروند مشهدی را مجروح کرد

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد، گفت: سگ نگهبان یک پروژه ساختمانی در بلوار شاهد مشهد، ۱۱ شهروند را مجروح کرد.
محمد سیاح، اظهار داشت: سگ نگهبان پروژه‌ای ساختمانی در مشهد با ورود به کارواش خودرو کارگر این کارواش را مجروح می‌کند و پس از خروج از کارواش به ۱۰ شهروند دیگر در خیابان حمله‌ور می‌شود. بخوانید… جدال با هاری؛ برای تزریق واکسن کجا مراجعه کنیم؟ افشای پشت پرده حمایت از سگ‌های قاتل در اینستاگرام واکنش وزارت بهداشت به مرگ کودکان بر اثر سگ گزیدگی
به گزارش تسنیم، وی افزود: در این حادثه دلخراش، گوش یکی از شهروندان به دلیل شدت گازگرفتگی از بدن وی جدا شده و منجر به خونریزی شدید شده است.
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد، خاطرنشان کرد: این سگ توسط مردم کشته شده است، اما احتمال می‌رود که به بیماری هاری مبتلا بوده باشد، از این‌رو علاوه بر امحای جسد این حیوان اقدام به نمونه‌برداری از بدن کرده‌ایم.
سیاح با بیان این مطلب که در حال حاضر تمام افراد مجروح شده تحت درمان قرار گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری ۷ نمونه مثبت بیماری هاری در سگ‌هایی که به شهروندان حمله کرده‌اند، ثبت شده است، لذا درخواست داریم شهروندان از غذا دادن به حیوانات بدون صاحب و یا نگهداری حیواناتی نظیر سگ و گربه اجتناب کنند.

همچنین ببینید

افزایش ۲۰ درصدی تعهد اشتغال طی سال جاری در استان تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی تعهد اشتغال استان از تلاش برای ایجاد ۱۸۰ هزار شغل تا پایان سال جاری خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *