تهران - ایرنا - معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: سازمان حفاظت محیط زیست پشتوانه اصلی جهش تولید در کشور است.

سلاجقه: محیط زیست پشتوانه اصلی جهش تولید در کشور است

تهران – ایرنا – معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: سازمان حفاظت محیط زیست پشتوانه اصلی جهش تولید در کشور است.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، علی سلاجقه در دید و بازدید نوروزی از نیروهای سازمان محیط‌زیست افزود: جهش تولید رمز پیشرفت کشور است و باید توجه داشته باشیم که جهش به معنی پایداری در روند تولید نیست بلکه باید با همت مضاعف چندین قدم جهشی به سمت افزایش تولید در کشور داشته باشیم و در این زمینه سازمان حفاظت محیط زیست پشتوانه اصلی جهش تولید در کشور است.
وی گفت: سال گذشته خانه های محیط زیست را در سراسر کشور راه اندازی کردیم و امسال در تلاش هستیم تا کیفی سازی این مجموعه ها را در دستور کار قرار دهیم زیرا معتقدیم که گره های محیط زیستی در شهرها و مناطق مختلف به دست این مجموعه ها باز می شود.
رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره جنایت های رژیم کودک کش صهیونیستی در غزه مظلوم، تصریح کرد: آنچه که امروز در غزه مقتدر می گذرد بزرگترین تجلی مقاومت است و اتفاقات روزهای اخیر نیز نشان می دهد که دشمن در مرحله خودکشی قرار گرفته است.

همچنین ببینید

رهایی محکوم به قصاص از چوبه دار در کجور

حوادث رکنا: یک محکوم به قصاص از چوبه دار با گذشت اولیای دم در کجور رخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *