سقوط دکل مخابراتی در قزوین! یک موتورسوار مصدوم شد

حمیدرضا ململی، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین، از سقوط یک دکل مخابراتی در میدان میرعماد این شهر خبر داد.
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزدین از سقوط یک دکل مخابراتی در میدان میرعماد خبر داد.
حمیدرضا ململی در گفت‌و‌گو با تسنیم، با اشاره به سقوط دکل مخابراتی اظهار داشت: در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر واژگونی دکل مخابراتی در پی وزش باد شدید در میدان میرعماد به سمت خیابان نادری قزوین بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های 2 به همراه افسر کشیک وقت به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد که یک دکل مخابراتی به شکل نیمه واژگون و در حال سقوط قرار گرفته است که آتش نشانان نسبت به مهار و بستن دکل و ایمن‌سازی مکان حادثه اقدام کردند.
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: در این حادثه یک نفر راکب موتورسیکلت مصدوم شد که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

همچنین ببینید

اطفای ۲۷ فقره حریق لرستان با حضور بیش از ۲ هزار نفر ادامه دارد

تهران - ایرنا- سخنگوی مدیریت بحران کشور تاکنون عملیات اطفای حریق ۲٧ فقره آتش‌سوزی با ظرفیت ۲ هزار و ۱۲۰ نفر و بکارگیری ۱٥٧ دستگاه دمنده و ۱۰ دستگاه خودروی آتش‌نشان به همراه ۳٥ سورتی پرواز بالگرد برای خاموش کردن حریق هوایی و هلی‌برد افراد و تجهیزات در مناطق مختلف استان لرستان استفاده شده و همچنان ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *