سرهنگ کشیر: راه را برای حضور تیم‌های امدادی و پلیس باز بگذارید

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: سه حادثه باعث ایجاد ترافیک مقطعی شد که با حضور به موقع تیم‌های راهور روان‌سازی ترافیک انجام شد.
سرهنگ فیروز کشیر، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: سه حادثه صبح امروز در سه نقطه از شهر تهران روی داد که باعث ایجاد ترافیک مقطعی در این معابر گردید که البته با حضور به موقع و سریع تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در محل، ترافیک روان سازی و از بروز حوادث ناگوار به جد جلوگیری گردید.
وی ادامه داد: در ساعت ۰۶:۲۵ در محدوده آفریقا به جنوب ورودی خیابان عاطفی غربی بعلت نقص فنی یکدستگاه کاتو محدودیت ترافیکی اعمال گردید.
سرهنگ کشیر افزود: همچنین در ساعت ۰۶:۴۰ در مسیر بزرگراه امام رضا (ع) به غرب قبل از خاوران – روبروی تالار به دلیل ریزش سنگ و نخاله در سطح سواره رو شاهد حجم بار ترافیک در این مقطع بودیم .
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: همچنین در ساعت ۰۸:۰۵ در محدوده بزرگراه بسیج به شمال نبش خیابان رحیمی به دلیل نقص فنی یک دستگاه کامیون کشنده شاهد حجم بار ترافیک در این مقطع بودیم.
وی بیان کرد: در حادثه اول تیم منطقه ۳، در حادثه دوم تیم منطقه ۱۵ و در حادثه سوم تیم منطقه ۱۴ پلیس راهور تهران بزرگ در موقعیت حاضر و ضمن ایمن سازی محل نسبت به روان سازی ترافیک اقدام نمودند.
وی ضمن تشکر از همکاری خوب رانندگان با تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ مستقر در محل حوادث، از رانندگان خواست در هنگام اعلام وضعیت ترافیکی در یک نقطه از شهر و یا دیدن حادثه‌ای در سطح معابر ضمن تسریع در حرکت و تردد سریع‌تر از توقف و نگاه کردن به تصادف و یا هر اتفاق دیگر خودداری کرده تا عوامل امدادی و پلیس بتوانند به موقع به ماموریت خود رسیده و نسبت به روان سازی ترافیک اقدام نمایند.

همچنین ببینید

تعهدی برای استخدام پرسنل کودکستان‌ها نداریم/نحوه دریافت مجوز تاسیس کودکستان توسط ادارات

رئیس سازمان تعلیم و تربیت کودک با بیان اینکه در راستای تسهیل اجرای ماده ۲۲ قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، راه‌اندازی خدمات کودکستانی در سازمان‌ها و ادارات محقق می‌شود گفت: سازمان هیچ تعهد استخدامی با کادر کودکستان‌ها اعم از موسس و مربی ندارد و بیمه مربیان براساس فرمول شهریه با در نظر گرفتن قوانین وزارت کار لحاظ می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *