سرنوشت زن مشهدی با دختری زیبا که 2 بار ازدواج کرد / بعد از طلاق هایش گیر مرد هوسران افتاد

رکنا : از همان دوران کودکی با مادرم رابطه خوبی نداشتم چراکه او برای تربیت من و دیگر خواهر و برادرانم خیلی سخت گیری می کرد. در همین حال پدرم فردی مظلوم و ساده بود که فقط به خواسته ها و امرو نهی های مادرم توجه داشت و درباره تربیت ما اظهارنظر نمی کرد ولی من دختری بودم که نمی توانستم آرام بگیرم و دوست داشتم با آزادی کامل زندگی کنم.
به گزارش رکنا ، زن39 ساله که در رشته پرستاری تحصیل کرده است در ادامه سرگذشت خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری نجفی مشهد گفت:خلاصه در این شرایط روزگار می گذراندم تا این که در سال آخر تحصیل با «قادر» آشنا شدم .او وقتی از زیبایی های اغواکننده من سخن می گفت، انگار جان دوباره می گرفتم و از این تعریف و تمجیدهای ظاهری لذت می بردم. بالاخره این رابطه به ازدواج رسید و من دختری زیبا به دنیا آوردم اما زندگی مشترک ما دوامی نداشت و 4 سال بعد در حالی از قادر طلاق گرفتم که دخترم نیز مانند من بیش فعال بود .
انگار خلق و خوی مرا داشت و به امرو نهی های من توجهی نمی کرد. حتی وقتی به مدرسه رفت با همکلاسی هایش درگیر می شد و اجازه نمی داد کسی به خواسته هایش بی توجهی کند! در همین شرایط بود که من با مرد دیگری به نام «اکبر» آشنا شدم و باهم ازدواج کردیم ولی رفتارهای خودخواهانه من موجب شد تا این زندگی مشترک هم دوامی نداشته باشد؛ چرا که من روحیه اطاعت پذیری نداشتم و باید حرف اول را می زدم!«اکبر» هم نمی توانست دربرابر خواسته های معقول و غیرمعقول من مقاومت کند به همین خاطر از او هم طلاق گرفتم و برای آن که آقا بالاسر نداشته باشم یک واحد آپارتمانی را در منطقه رضاشهر اجاره کردم و با دخترم به زندگی ادامه دادم اما یک روز که برای فروش خودروی شاسی بلندم  به نمایشگاه اتومبیل رفته بودم با «کاوه» آشنا شدم .او که درهمان برخورد اول به روحیه خودبزرگ‎بینی من پی برده بود به تعریف های بی حد از رفتارها و برخوردهای مودبانه من پرداخت و این گونه رابطه ای عاطفی بین ما شکل گرفت تا جایی که براثر رفت و آمدهای غیرمتعارف بالاخره من باردار شدم اما برای حفظ آبرویم، به ناچار جنینم را سقط کردم.
این درحالی بود که «کاوه» ادعا داشت از همسرش جدا شده است ولی مدتی بعد فهمیدم که او دروغ گفته و همسرو فرزندش را بلاتکلیف رها کرده و مرا فریب داده است. بعد از این ماجرا درحالی رابطه ام را با او قطع کردم که اختلافات ما به شکایت انجامید چرا که او با چرب زبانی همه سرمایه مرا از دستم گرفته بود و پاسخی به من نمی داد. خلاصه در همین گیرو دار و از طریق فضای مجازی با جوان دیگری دریکی از استان های شمال شرقی کشور آشنا شدم که همسرش را طلاق داده است. اکنون«هوشنگ» به ازدواج با من اصرار می کند ولی هنوز با «کاوه» درگیر هستم اما خودم می دانم که در مسیر سراب قرارگرفته ام و دیگران از وضعیت تلقین پذیری و همچنین خودبینی های اغواگرانه من سوء استفاده می کنند .ای کاش …
با توجه به اهمیت موضوع و جلوگیری از سرنوشت اسفبار دختر نوجوان این زن،تلاش های روان‎شناختی و بررسی های قانونی و حمایتی از وی با دستور سرهنگ ابراهیم خواجه پور (رئیس کلانتری نجفی مشهد) در دایره مشاوره و مددکاری اجتماعی کلانتری آغاز شد.
ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع :  خراسان انلاین

همچنین ببینید

قتل مسلحانه 2 برادر بخاطر سگ گله / جنایتی که نوروز 1403 رقم خورد + عکس

حوادث رکنا: پرونده وحشتناک ترین جنایت نوروزی در حالی روی میز قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قرارگرفت که با صدور کیفر خواست در دادسرای عمومی و انقلاب شهر جدید گلبهار، مشخص شد دو قتل مسلحانه در روستای کوشکان به خاطر کشتن سگ گله رخ داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *