سردار رادان: موضوع حجاب و عفاف را سرسپردگان استکبار از چند صد سال قبل هدف قرار دادند/ دشمن به دنبال دو قطبی کردن جامعه است

سردار رادان گفت:دشمن به این نتیجه رسید با برداشتن حجاب، چشم مردان به بی‌حیایی عادت می‌کند، در نتیجه غیرت مردان هدف قرار می‌گیرد، دشمن به دنبال آندلسی کردن ایران بود و در جنگ نرم شروع به سرباز گیری کرد در حالیکه حجاب و عفاف برای همه ارزش بوده و دشمن به دنبال دوقطبی کردن این موضوع است.
به گزارش رکنا، سردار احمدرضا رادان امروز، ۲۳ اردیبهشت‌ماه در اجتماع مردمی حامیان طرح نور فراجا که در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار شد، با تبریک دهه کرامت ضمن قدردانی از مردان و زنان گیلانی در صیانت از عفاف و حجاب ، اظهار کرد: از همه حمایت‌های زنان و مردان و مسئولین رزمنده پرور گیلان که سربازان‌شان را در این جبهه پر افت و خیز جنگ نرم، یاری کردند، سپاسگزاری و قدردانی می‌کنم.
فرمانده کل انتظامی کشور افزود: در استان گیلان، شهر رشت و این میدان شاهد دلاورمردی‌های رزمندگان این دیار بودم، دیاری که به وجود سرداران و عالمانی چون شهید میرزا کوچک خان که در نبرد ثابت کرد از ارزش‌ها نمی‌گذرد، مفتخر است. این میدان متبرک به قدوم شهدایی است که با از خودگذشتگی مسیر حق را انتخاب کردند.
وی با اشاره به عملیات وعده صادق، گفت: با طهارت خون شهدا وعده صادق محقق شد و وجود استکبار را با موشک‌ها به بازی گرفتند، جبهه حق در برابر باطل است و ان‌شاءالله به شرط ظهور دائمی است.
سردار رادان گفت: مردان و زنان گیلان رزمنده پرور و مجاهدپرور و انقلابی پرور هستند، در فتنه ۸۸ با حضور خود خط بطلانی بر توطئه شوم دشمنان کشیدند.
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: موضوع حجاب و عفاف را سرسپردگان استکبار از چند صد سال قبل شروع هدف قرار داده بودند و به دنبال گرفتن بال حجاب و عفاف بودند، امر کشف حجاب برای چه بود، برداشتن چادر از سر بانوان و مادران ما برای چه بود. این امر برای۳۰۰ سال پیش است. دشمن به این نتیجه رسید با برداشتن حجاب، چشم مردان به بی‌حیایی عادت می‌کند، در نتیجه غیرت مردان هدف قرار می‌گیرد، دشمن به دنبال آندلسی کردن ایران بود و در جنگ نرم شروع به سرباز گیری کرد در حالیکه حجاب و عفاف برای همه ارزش بوده و دشمن به دنبال دوقطبی کردن این موضوع است.
وی ادامه داد: مردان و زنان رزمنده پرور بدانید ما در این عرصه توفیقاتی به دست آوردیم.
سردار رادان با بیان اینکه دشمن با راهبردهای ضدفرهنگی دنبال استحاله فرهنگی در جامعه است، گفت: خاکریزهای دفاعی دشمن در جنگ نرم برای استحاله فرهنگی فرزندان شما در خیابان‌هاست، در عرصه جنگ سخت، نیمه سخت، فتنه و جنگ نرم تعیین کننده‌ترین خط بطلان مردم هستند، در دوران دفاع مقدس مردم وقتی وارد عرصه شدند توان جمهوری اسلامی چند برابر شد. همچنین در فتنه‌ ۸۸ وقتی به ساحت اباعبدالله(ع) توسط فتنه گران جسارت شد، مردم با آفرینش ۹ دی‌ خط بطلانی به فتنه کشیدند. امروز ۹ دی‌ها توسط شما مردم آفریده می‌شود و مردم برای صیانت از عفاف و حجاب یکایک در صحنه آمدند و فتنه گران در جنگ نرم با نشانه حجاب و عفاف شکست خوردند.
وی تأکید کرد: تا زمانی که شما در صحنه هستید قطع به یقین حمایت قاطع شما باعث می‌شود دشمن در جبهه جنگ نرم شکست بخورد و صحنه‌های حضور شما برای دشمن نگران کننده است، ایران اسلامی برای مردم ایران است، سربازان شما در جنگ سخت با لطف، حمایت و دعای شما برای حمایت از دین و ارزش‌های دین خدا در میدان مقاومت حضور دارند.

همچنین ببینید

درخواست طلاق زن عاشق پیشه بعد از ورشکستگی شوهرش

زنی که می‌گوید رفتار شوهرش بعد از ورشکستگی تغییر کرده است، از او طلاق گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *