سردار رادان: مسافران زمان سفرشان را مدیریت کنند

رکنا: فرمانده کل انتظامی کشور گفت: با توجه به پایان تعطیلات نوروزی و حجم بالای ترافیک، انتظار می رود مسافران زمان برگشت سفر خود را مدیریت کرده به آخرین ساعات روز موکول نکنند.
به گزارش رکنا به نقل از ایرنا، سردار احمدرضا رادان عصر دوشنبه در بازدید از قرارگاه پلیس راه ساری – میاندورود از مردم خواست تا حرمت ماه رمضان را رعایت کنند و افزود: تأمین نظم امنیت مردم را در تمامی تفرجگاه‌ها صورت گرفته است و مردم در صورتی که تمایل به استفاده از پارک‌ها و تفرجگاه‌ها داشته باشند امنیت آنان برقرار است.
وی درباره تمهیداتی برای بازگشت مسافران گفت: در طرح نوروزی بیش از ۴۷۰ میلیون تردد در راه‌های کشور ثبت شد و مازندران یکی از استان‌های پرتردد کشور بوده است و حجم ورود خودرو در استان مازندران بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار فقره بوده و از این تعداد یک میلیون و ۶۰۰ هزار خودرو از استان خارج شده است.
وی با عنوان اینکه همچنان ۲۰۰ هزار خودروی مسافران در مازندران باقی مانده است، از مسافران خواست سفر را مدیریت کنند و به روزهای پایانی موکول نکنند زیرا ممکن است با شدآمدگی سنگین در جاده‌ها روبرو شوند.
سردار راداران از مسافران خواست با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و حفظ سرعت مطمئنه سفر خود را به سلامت به پایان ببرند.

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *