سارق آدم خوار در دادگاه محاکمه می شود + عکس و جزئیات

حوادث رکنا: سارق آدم خوار که بعد از دزدیدن پای یک انسان قصد خوردن آن را داشت محاکمه می شود.
به گزارش رکنا، 22مارس2024 (سوم فروردین) تصادف هولناکی در شهرستان کرن کالیفرنیا رخ داد. آن روز مرد ناشناسی در حال عبور از ریل راه‌آهن بود که بنا به دلایلی نامعلوم با قطاری که از آنجا عبور می‌کرد تصادف کرد. شدت تصادف به حدی بود که مرد ناشناس جان باخت و پاهای او قطع شد. اما این همه ماجرا نبود، چراکه دقایقی بعد از این حادثه شاهدان مردی را دیدند که به محل تصادف رفت و پس از دزدیدن یکی از پاهای قربانی تصادف از آنجا گریخت.
شاهدان که از دیدن این صحنه شوکه شده بودند، با پلیس تماس گرفتند و با حضور مأموران در محل تحقیقات آغاز شد، اما اثری از سارق پا نبود. درحالی‌که تحقیقات درباره تصادف و همچنین یافتن پای دزدیده ادامه داشت، این بار افرادی با پلیس تماس گرفتند و ماجرای عجیبی را گزارش کردند. آنها گفتند که مردی در نزدیکی ایستگاه‌ راه‌آهن درحالی‌که یک پای بریده در دستش دیده می‌شود، قصد خوردن آن را دارد.
به‌دنبال این تماس، مأموران راهی محلی شدند که شاهدان نشانی‌اش را داده بودند و به این ترتیب سارق پا که مردی 27 ساله به‌نام رزندو تلز است، دستگیر شد. بررسی‌ها نشان می‌‌داد که این مرد یک بی‌خانمان است که به ‌گفته ساکنان منطقه، اغلب در محلی خلوت و متروکه در نزدیکی ایستگاه راه‌آهن می‌خوابید. مأموران در ادامه به بررسی تصاویر ضبط‌شده در دوربین‌های مداربسته پرداختند و جزئیات بیشتری از این ماجرا به ‌دست آوردند. دوربین صحنه‌‌ای را ضبط کرده بودند که مرد بی‌خانمان پس از سرقت پای قطع‌شده قصد خوردن آن را داشت.
به این ترتیب، مرد بی‌خانمان به اتهام سرقت اعضای بدن و تلاش برای خوردن آن بازداشت شد و قرار است به‌زودی در دادگاهی در کالیفرنیا به همین اتهام محاکمه شود.

همچنین ببینید

قتل مسلحانه 2 برادر بخاطر سگ گله / جنایتی که نوروز 1403 رقم خورد + عکس

حوادث رکنا: پرونده وحشتناک ترین جنایت نوروزی در حالی روی میز قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قرارگرفت که با صدور کیفر خواست در دادسرای عمومی و انقلاب شهر جدید گلبهار، مشخص شد دو قتل مسلحانه در روستای کوشکان به خاطر کشتن سگ گله رخ داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *